Як починати прикорм з каш.

Все, що пов'язано з малюками, завжди викликає багато переживань і сумнівів, особливо у молодих мам. В першу чергу це стосується прикорму . Коли почати? З чого почати? Купувати готову їжу в банках або варити самій? А тут ще купа порадників у вигляді бабусь, лікарів і знайомих. Плануючи прикорм, треба, насамперед, враховувати бажання і потреби вашої дитини і виходити з ситуації, що склалася. В ідеалі, малюкові, що знаходиться на грудному вигодовуванні, краще починати прикорм з каш і не раніше, ніж з 6 місяців.
Інструкція
1
Спочатку треба визначитись, з якого виду каш ви почнете прикорм. Зазвичай це рисова, гречана або кукурудзяна каш та промислового виробництва, так як вони не містять глютен і в меншій мірі здатні викликати алергічну висип на шкірі малюка. При покупці зверніть особливу увагу на склад. У першій каш е не повинно бути ніяких добавок і молочного білка.
2
Відкривши коробку, обов'язково відзначте на ній дату. Це дозволить відстежувати термін придатності продукту, який дуже важливий, оскільки через три-чотири тижні відкрита каш а може увібрати багато поганих мікроорганізмів з повітря.
3
Після використання ретельно закрийте упаковку і зберігайте каш у в темному і сухому місці.
4
Промислові каш і не вимагають варіння. Приготуйте каш у, слідуючи інструкціям на упаковці. Зазвичай її розводять простою водою, можна для смаку додати трохи зцідженого молока.
5
Ще одна порада - в процесі приготування каш і не заливайте її дуже гарячою водою, інакше всередині можуть утворитися грудочки і зникнути корисні мікроелементи.
6
Починати прикорм з каш краще вранці, так ви зможете відстежити алергічну реакцію, яка зазвичай проявляється протягом дня.
7
Почніть давати каш у с половинки або з цілої чайної ложки, збільшуючи з кожним днем порцію вдвічі.
8
Не треба давати малюкові каш у з пляшечки, це веде до порушення травлення. Пробуючи їжу з ложки, дитина вчиться їсти і жувати. Їжа при цьому добре змочується слиною і потрапляє в шлунок в «правильному» вигляді.
9
Якщо перша каш а була успішно з'їдена і переварена, не викликавши алергію або порушення травлення, введіть новий вид каш і приблизно через тиждень.
10
При наявності проблем з травленням або у вигляді алергічної реакції, зробіть невелику перерву і спробуйте інший вид каш та іншого виробника.
11
Ви повинні розуміти, що каш і з такими добавками, як горіхи, мед або шоколад, навіть з поміткою «з 5 місяців», не є прийнятною їжею для настільки маленької дитини. Вони дуже аллергічні, тому пізніше краще додати в каш у справжні ягоди і фрукти, ніж ризикувати здоров'ям малюка.