Як перерахувати гроші на рахунок.

Якщо раніше поповнення свого банківського рахунку було можливо тільки в представництвах вашого банку, то сьогодні існує безліч способів, які дозволяють вам поповнити рахунок без зайвих зусиль і витрат часу.
Вам знадобиться
  • Реквізити вашого рахунку
Інструкція
1
Ви можете поповнити свій банківський рахунок в будь-якому відділенні банку та пошти Росії. Для здійснення операції вам потрібно вказати касиру наступну інформацію: кореспондентський рахунок банку, банківський БИК та ІПН, номер свого особистого рахунку, а також своє ім'я, по батькові та прізвище. Після оплати, гроші надійдуть на ваш банківський рахунок протягом сімдесяти двох годин з моменту платежу.
2
Для здійснення операції вам також досить прийти до представництва свого банку. Підійдіть до касира і повідомте йому про свої наміри. Все, що вам буде потрібно для переказу коштів на особистий рахунок - це просто представитися оператору каси і якщо необхідно, назвати номер вашого рахунку. Подібний спосіб поповнення банківського рахунку гарантує вам моментальне зарахування грошових коштів.
3
Якщо до вашого банківського рахунку прив'язана картка, ви можете поповнити його за допомогою банкомату, що передбачає можливість прийому грошових коштів. Визначити, чи приймає банкомат гроші чи ні, можна по відповідного роз'єму на терміналі. Вам потрібно вставити в банкомат свою картку і після введення пін-коду, вибрати функцію «Зарахування коштів». Слідуючи подальших підказок, внесіть кошти на ваш рахунок і отримаєте відповідну квитанцію про платіж. Як і у випадку з поповненням банківського рахунку через офіси банку, гроші будуть зараховані одразу по завершенню операції.