Як понизити діастолічний тиск. Зниження діастолічного тиску.

Проблема підвищеного або зниженого тиску стає більш актуальною з кожним роком. Тенденція така, що зовсім не має значення вік і стать, так як ця проблема не диференціює людей, і постраждати від стрибків артеріального тиску може абсолютно кожен. У кого-то це пов'язано зі зміною погоди, а комусь стресова ситуація є пусковим механізмом. Причини того, що діастолічний тиск змінюється різноманітні, але наслідки дуже важкі, якщо залишити все як є без змін. Як же контролювати і при необхідності знизити діастолічний тиск?
Інструкція
1
Існує спеціальна дієта, яка сприяє зниженню діастолічного тиску. Її суть полягає в тому, щоб обмежити надходження в організм натрію, який міститься в деяких продуктах харчування: заморожені продукти або оброблені.
2
Необхідно випивати щодня велику кількість води - це сприяє тому, що натрій видаляється з організму.
3
Постарайтеся виключити зі свого денного раціону харчування жирні продукти. Фаст-фуд, смажена їжа - ті продукти, які можуть вплинути на підвищення діастолічного тиску.
4
Свіжі фрукти та овочі, які обов'язково потрібно включити в щодня споживані продукти, щоб виключити ризик підвищення діастолічного тиску.
5
Споживайте їжу з високим вмістом калію та вітаміну С.
6
Контролюйте свою вагу. Постарайтеся знизити його, якщо є така необхідність. Зайва вага впливає на зміну діастолічного тиску, тому так важливо контролювати і підтримувати нормальну вагу свого організму і строго контролювати всю їжу, яку ви споживаєте протягом дня. Зайві калорії не принесуть вам здоров'я, а, навпаки, допоможуть втратити те, що є.
7
Не нехтуйте фізичними вправами. Сидяча робота сприяє високому диастолическому тиску в кровоносній системі, тому дуже важливо регулярно здійснювати вправи, щоб захистити себе від можливого підвищення артеріального давленія.Следіте за своїм тиском діастоли, щоб уникнути можливих проблем зі своїм здоров'ям, адже хороше самопочуття - запорука успіху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JlryPaiRzmU
Зверніть увагу
Друга або нижня цифра артеріального тиску вказує на діастолічний тиск, тобто показує мінімальний тиск в артеріях під час діастоли (в момент розслаблення серцевого м'яза). Показники діастолічного тиску залежать від опору периферичних артерій.
Корисна порада
Людина, що вимірює кров'яний тиск, слухає через стетоскоп. Перший після накачування звук записується як систолічний тиск, а останній звук як діастолічний тиск. Якщо при першому вимірі артеріальний тиск вище норми, лікар може повторити від двох або більше вимірів, з інтервалами 2-3 хвилини, в положенні сидячи або лежачи.