Як приклеїти підошву. до чобіт приклеїти іншу підошву.

Часто трапляється, що взуття ще має цілком пристойний вигляд, а ось підошва трохи відклеїлась. Що ж робити - бігти до майстрів-шевцям або спробувати ліквідувати неприємність власними силами? Благо, сьогодні у продажу є дуже багато якісних клеїв. Так що якщо підошва відклеїлась зовсім трошки, спробуйте полагодити черевик самостійно.
Вам знадобиться
  • - спеціальний клей 88;
  • - звичайний гумовий клей;
  • - рашпіль або наждачний папір;
  • - шматок бавовняної тканини;
  • - праска;
  • - гумовий клей;
  • - капрон;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Візьміть спеціальний клей 88 і звичайний гумовий клей. Одну частину клею 88 і чотири частини гумового змішайте і гарненько перетріть, щоб зовсім не залишилося грудочок.
2
Далі візьміть черевик і начините зачищати підошву . Для цієї копіткої роботи використовуйте рашпіль або наждачний папір з великими зернами. Зачищати підошву потрібно дуже ретельно, щоб на ній не залишилася бруд.
3
Намажьте обидві частини, тобто підошву і черевиків сумішшю з клею, гарненько складіть і після цього придавите черевик гнітом, попередньо подбавши про те, щоб склеєні підошва і черевиків були максимально рівно і акуратно. Бажано, щоб черевик просох близько доби. Після цього його вже можна носити.
4
Трапляється, що підошва відвалюється від взуття повністю. Тоді її і черевиків потрібно аналогічно ретельно почистити, приготувати суміш клею. Далі клей наноситься на підошву . Її залиште приблизно на п'ять хвилин. Після цього нанесіть другий шар клею, почекайте ще одну хвилину і приклейте підошву до черевика, простежте за тим, щоб це вийшло акуратно. Після склейки покладіть взуття під гніт і почекайте близько доби.
5
Ще один метод підклеювання підошви можна використовувати, щоб до старої підошві з поліуретану або капрону поклеїти нову в якості «профілактики». Для цього візьміть імпровізований перехідник - шматок бавовняної тканини. Його за допомогою праски потрібно приварити до старої підошві. На цей перехідник наклейте гумову підошву . Для підклеювання використовуйте самий звичайний гумовий клей.
6
Якщо підошва відклеїлась у чобіт-валянок, то її також можна успішно підклеїти. Для цього і валянки необхідно дуже добре зачистити. Далі по периметру підошви покладіть смужку капрону і на нього зверху нову підошву , після чого за допомогою розігрітого паяльника розплавте капрон. Після цього гарненько притискаємо підошву .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що такий домашній ремонт підійде для чобіт і черевиків в разі, якщо ви не боїтеся наслідків експерименту. Якщо взуття для вас занадто цінна, то слід звернутися до професійного майстру.