Як зробити мумію.

Є бажання здивувати і навіть налякати всіх дивним і трохи страшним костюмом на Новий рік або Хеллоуїн? Пропонуємо вам створити абсолютно оригінальний костюм, зробивши власними руками справжню мумію . Для цього не знадобляться занадто дорогі матеріали - цілком підійдуть непотрібні речі, які завжди можна знайти вдома. Також потрібен доброволець, який дозволить поекспериментувати на собі.
Вам знадобиться
  • - простирадло або бинт;
  • - синтетичні нитки;
  • - дитяча присипка.
Інструкція
1
Для початку знайдіть одяг, з якої і будете створювати вашу мумію . Це повинні бути світлі однотонні речі, які не шкода порвати. Наприклад, цілком підійде стара потерта простирадло. Якщо простирадло занадто біла, її можна замочити у відрі з розчином звичайного чаю. Тоді вона через деякий час придбає колір, подібний кольором обмотки справжніх мумій. Інший варіант - зробити мумію з бинтів. Однак найкраще на тілі виглядатиме еластичний бинт, який за кольором також найбільше нагадує «тіло» мумії. Звичайний бинт аналогічно відмочити в чайному розчині.
2
Покличте на допомогу друга - обмотуватися ганчірками і бинтами самостійно трохи незручно, до того ж, разом можна придумати ще більше креативних дрібниць, щоб укомплектувати мумію повністю.
3
Обмотуємо тіло повністю, залишивши відкритими тільки «життєво важливі органи» - ніс, рот, очі. Слідкуйте, щоб в костюмі було зручно рухатися, адже при занадто сильному обмотування можна зробити повністю «стаціонарну» мумію .
4
Після обмотування можна зробити кілька звисаючих рядків із бинта або ганчірок на тілі мумії - як відомо, мумії були вельми древніми, а, значить, і потертими.
5
Для додання особливої правдивості образу можна використовувати синтетичні нитки, з яких в деяких місцях тіла мумії прикріпити павутинки, щоб здавалося, що наша мумія тільки-тільки вилізла з найжахливіших місць.
6
При створенні мумії акуратність важлива тільки в обмотування тіла, щоб не залишилося пропущених місць. Все інше можна робити навіть трошки недбало.
7
Місця, які залишилися вільними від тканини - шкіра навколо рота, очі, можливо, пальці, присипте трохи дитячою присипкою, яка дозволить створити ефект цілісності вашого костюму.
8
До взуття мумії особливих побажань немає - орієнтуйтеся по ситуації. Але в ідеалі мумія, звичайно ж, повинна «ходити» босоніж. Все, ваш «страшний» костюм повністю готовий! Можете з задоволенням лякати всіх оточуючих.