Як підібрати стрижку за типом обличчя. Як підібрати стрижку за формою обличчя.

Часто дівчата потребують зміні зачіски для зміни іміджу і настрою. Вибирати модель стрижки потрібно відповідально, щоб потім не опинитися розчарованою. Одним з кращих способів є підбір стрижки по типом особи, що дозволяє скоригувати його форму і стати більш привабливою.
Вам знадобиться
  • - дзеркало (для визначення форми обличчя).
Інструкція
1
Визначте, володаркою якої форми особи ви є, так як вдала стрижка коригує овал. Підібрати зачіску по типом особи нескладно. Ідеальною формою вважається овал. Враховуючи контур свого особи і форму майбутньої стрижки, прагнете до досягнення саме овалу.
2
Овальне ліцо.Вибірайте будь-яку стрижку , якщо ви є володаркою овального особи. У цьому випадку потрібно лише орієнтуватися на свої переваги і тип волосся.
3
Кругле ліцо.Рассмотріте варіанти стрижок середньої довжини, стрижку -каскад або стрижку -лесенку. Зачешіть чубок на бік або трохи прорідити - пряма і рівна чубчик абсолютно не підходить круглого обличчя.
4
Особа трикутної форми.Скорректіруйте візуально особа асиметричною стрижкою, косим проділом, чубчиком, яка злегка прикриває одне око. Постарайтеся візуально звузити верхню частину особи і уникайте акцентів на широких вилицях і вузькому підборідді. Вибирайте стрижку між короткими моделями і завитими волоссям.
5
Прямокутне ліцо.Займітесь візуальним звуженням чола й підборіддя, а також візуальним розширенням вилиць і скронь. Не забудьте, що форма майбутньої стрижки повинна бути округлої. Уникайте центральних проборов і рівно підстрижених волосся.
6
Квадратне ліцо.Сделайте вибір між моделями з косою чубчиком і проділом. Як варіант розгляньте короткі стрижки, що відрізняються обсягом у верхній частині.
7
Грушоподібне ліцо.Стріжку вибирайте ретельно, забудьте про дуже довгі і дуже короткі зачіски. Будьте впевнені, що тут важлива золота середина. Зверніть увагу на «рвані» чубчика і об'ємні стрижки до рівня скул. Ні в якому разі не зупиняйте свій вибір на «зализаних» назад волоссі і прямому проділі.
8
Оцініть, чи підійде обрана вами модель зачіски до вашого загальному стилю і зовнішньому вигляду. Приміром, не робіть дуже пишну зачіску, якщо ваш зріст невеликий, а якщо навпаки - можете віддати перевагу об'ємні, не надто довгі стрижки.
9
Визначте свій тип волосся. Може вийти так, що вподобана стрижка не буде виглядати на вашій голові. Власницям тонких пасом слід вибрати об'ємну зачіску і додати акцент у вигляді незвичайної чубчика. Віддайте перевагу подовженою стрижці в тому випадку, якщо ваше волосся неслухняні.
Зверніть увагу
Перегляньте хоча б кілька каталогів зачісок і постарайтеся вибрати моделі з тими, які підходять під ваш тип волосся і форму обличчя, а також неодмінно визначитеся з кольором.