Як зменшити нітрати.

Нітрати - це солі азотної кислоти. Ці речовини знаходяться в грунті і необхідні для росту і розвитку рослин. Зрозуміло, людський геній знайшов можливість синтезувати азотні добрива в промислових масштабах, і це добре. Проте в гонитві за врожаєм аграрії іноді зловживають досягненнями хімічної промисловості, і тоді овочі та фрукти, вирощені на надмірно удобреному грунті, акумулюють в собі похідні азотної кислоти - нітрати і нітрити. Як же зменшити вміст цих речовин?
Вам знадобиться
  • - вода,
  • - сіль,
  • - оцет.
Інструкція
1
Запам'ятайте загальне правило: нітрати розчиняються у воді. Тому овочі, вирощені в теплицях, або ті, які викликають у вас підозру, потрібно потримати в холодній воді хвилин 15-20, після чого її злити. Нітрати руйнуються при кип'ятінні, тому в картопляному пюре їх практично немає . Відварюйте картопля, буряк, капусту і моркву для того, щоб вивести з цих овочів нітрати.
2
Солі азотної кислоти руйнуються при бродінні. У квашеній капусті вміст нітратів різко падає протягом тижня. Заквашує овочі, щоб вивести з них нітрати. До того ж, квашені овочі дуже корисні, оскільки в них містяться ферменти і підвищується вміст вітаміну С.Виводятся нітрати з овочів при засолюванні та консервуванні, однак при цьому вони залишаються в розсолі і маринаді. Намагайтеся не вживати в їжу рідина з-під консервованих овочів. Найменше нітратів в малосольних огірках. Засолюють їх невеликими порціями, щоб протягом сезону вживати нешкідливі смачні овочі.
3
Нітрати акумулюються в овочах нерівномірно. У картоплі, огірках, кабачках і редисці їх найбільше в шкірці, в кавунах і динях - в кірці, в буряках - біля кореня і на верхівці, в моркві - в серцевині, в капусті найбільше нітратів накопичується в качані. Не вживайте в їжу ті частини рослин, які можуть стати джерел отруєння солями азотної кислоти - зрізайте товстіший шкірку редису і кабачків, не шкодуйте залишити м'якоть динь і кавунів біля кірки, обрізайте буряк «з полюсів», тобто біля кореня і верхівки, якщо не збираєтеся її відварювати.
4
Вітаміни А, Е, С нейтралізують шкідливий вплив нітратів на організм, тому намагайтеся вживати в їжу більше продуктів, в яких ці вітаміни містяться.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на розмір овочів. Якщо вони занадто великі, можливо, овочівники зловжили азотними добривами. Купуйте овочі та фрукти середньої величини.