Як побудувати пірс.

Пірс , який іде в воду, риболовля на ранковому світанку з його дощатого настилу, внуки, пірнати з його стовпів кудись в товщу води - ці не мрія дачників, які живуть волі великих водойм . А між тим, мрія ця більш ніж реальна, адже спорудити пірс зовсім не складно, особливо якщо є бажання і пара помічників.
Вам знадобиться
  • - колоди,
  • - 6 цвяхів по 400 мм,
  • - дві скоби, які повинні бути шириною - з товщину колоди,
  • - 4 скоби шириною не менше 1,5 - 2 товщин колоди,
  • - 2 товстих дошки по 1,6 - 1,8 м,
  • - 12 цвяхів 200 мм,
  • - настил з обапола,
  • - цвяхи 100 мм.
Інструкція
1
розвіданих полігон і виміряйте глибини в місці, де будете розташовувати пірс, його довжину, кількість секцій для швартування. Визначте характер дна: воно не повинно бути кам'яним.
2
Підготуйте матеріали. Для однієї секції вам знадобляться: 2 колоди по 6 м, 2 колоди довжиною в глибину далекого кінця передбачуваної секції і додайте окоо 1 м на забивання в дно, колод всього повинно бути 6.Одно колоду розпиляєте вздовж, тримаючи в розумі ширину пірса. Має вийти близько 1,5 м.
3
Припасіть бензопилу (можливо, потрібен буде помічник), кувалду (більшу) або натомість - велику колоду, молоток. Не обійдеться без допомоги 3-4 чоловік, фізично стійких і витривалих. До того ж, придумайте, хто піде в бригаду для пробивання настилу. Зручно буде запасти драбинку на кінці пірсу: спускатися в воду, посуд мити, купатися.
4
Пробийте в поздовжні балки для швартування кораблів трехсотмілліметровие цвяхи на відстані 2 метри.
5
покладена перша 6-метрове колоду одним кінцем на берег, таким чином визначаючи місце першої пари майбутніх паль. Ними будуть околометровие відрізки колод, попередньо з нижньої сторони заточені, як олівець. Це можна зробити бензопилою. Вбийте їх в дно шматком колоди, дотримуйте відстань один про одного 1 м. З'єднайте їх зверху покладеної поперечної балкою, вона повинна бути напівкруглого перетину.
6
Покладіть на балку кінці шестиметрових поздовжніх балок, протилежні кінці їх попередньо вройте в берег. Закріпіть всю конструкцію скобами. Вбийте одну ногу скоби в торець поздовжньої балки, при цьому другу ногу закріпіть на бічній поверхні палі. У вас вийшов силовий каркас першої секції майбутнього пірса. Аналогічно будуються інші секції. Спорудіть на кінці готового пірса драбину з перилами, провідну в воду для зручності миття посуду і купання.