Як зібрати дерев'яну драбину.

Якщо ви купуєте готову дерев'яну драбину , то обов'язково заздалегідь подбайте про плату монтажу. Саме від правильного складання повною мірою залежить термін служби придбаної конструкції.
Інструкція
1
Готовий сходовий марш потрібно встановлювати на призначеному місці в повністю зібраному вигляді. Якщо ви замовили збірку сходового маршу в фірмі-виробнику, то перед тим, як займатися монтажем, потрібно в опорній стійці сходової площадки зробити пази. Вони допоможуть правильно встановити і закріпити поперечну балку сходового отвору. Якщо ж ви хочете встановити готову драбину у стіни, то пристінну тятиву потрібно уважно змінити. У тому місці, де тятива спиратиметься на поперечну балку отвору, слід її відпиляти. Також відпиляти потрібно буде знизу, щоб тятива рівно лежала на підлозі.
2
Остаточну зборку готового сходового маршу з посадкою з'єднань на клей варто робити тільки після того, як підігнані тятива до рівнів підлог, які будуть з'єднувати поверхи сходами.
3
Підганяти верхню частину пристенной тятиви готової дерев'яних сходів потрібно в такий спосіб. Для початку покладіть зібраний марш набік пристенной тятивою вниз. Прокреслите олівцем лінію уздовж сторін подступенка і верхнього ступеня. Від задньої кромки фризової проступи проведіть лінію вгору. Вона повинна йти до верхнього рівня плінтуса. До цієї лінії під прямим кутом зробіть ще одну, яка буде паралельна площині підлоги. Потім зніміть верхній подступенок і фризову проступь. Обпиляєте тятиву по проведених лініях.
4
Основна лінія підгонки нижньої пристенной тятиви буде показувати лінію статі. Її повинен нанести на тятиву виготовлювач даної сходів. Якщо ж вона відсутня, то потрібно зробити цю лінію самостійно. Проводиться вона паралельно нижньої проступи. Якщо ви плануєте укласти на підлогу після установки сходів покриття, то лінію статі опустіть нижче на товщину цього покриття. Після цього відпиляйте них тятиви по лінії підлоги. За допомогою комбінованого трикутника або простий лінійки проведіть на тятиві відрізок, який дорівнює висоті плінтуса статі нижнього поверху. Робіть це таким чином, щоб кінці цього відрізка збігалися з верхньої та нижньої крайками тятиви. По цьому відрізку проведіть лілію і по ній відпиляйте край тятиви.