Як повернути неякісний товар.

Прострочені продукти, несправна електроніка або одяг з браком - неприємності, які можуть трапитися з кожним. Але ви маєте право повернути все це на законних підставах і отримати назад витрачені гроші.
Інструкція
1
Перше правило - це впевненість у собі та своїх діях. Пам'ятайте, що Закон «Про захист прав споживачів» - на вашому боці. Відповідно до вищевказаного закону, багато товарів можна здати в магазин протягом двох тижнів, навіть якщо ви не зберегли чек.
2
В магазині спокійно і грамотно поясніть продавцю-консультанту суть своєї претензії. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності зазвичай приймають без жодних проблем і питань, з технікою та одягом справи йдуть трохи складніше.
3
Не варто забувати про те, що продавець в магазині не несе відповідальності за якість товару, його завдання - продати. Тому якщо ви отримали відмову в обміні товару від консультанта, спокійно попросите запросити адміністратора або вищого співробітника.
4
Адміністратор, як правило, - людина юридично грамотний, тому, найімовірніше, попросить вас заповнити заяву і прийме неякісний товар назад, виплативши вам необхідну суму грошей.
5
Що робити, якщо адміністратор наполягає на експертизі і вважає, що ви навмисне зіпсували товар і намагаєтеся обдурити співробітника магазина? Відповідь проста: погоджуватися. Ви маєте право особисто бути присутнім при проведенні експертизи, при незгоді з її результатами можете оскаржити їх у суді або звернутися до незалежного експерта. У разі виявлення заводського браку, всі витрати відшкодовує продавець.
6
Якщо ж адміністратор і чути про вас не хоче, вирушайте на пошту і відправте їм письмову претензію.
Корисна порада
До речі, якщо товар був придбаний в кредит - будьте уважні! При виявленні браку, вам зобов'язані повернути не тільки вартість самого товару, але і нараховані банком відсотки.