Як навчитися кататися на задньому колесі. Як навчитися кататися на мотоциклі на задньому колесі.

Wheelie (вилли) - це їзда на задньому колесі . І тут мається на увазі не тільки велосипед, а й мотоцикл. Але мова далі піде про вілли на велосипеді. Отже, спереду поставте найменшу зірку, а ззаду - середню (1-3). На задньому колесі потрібно кататися, тримаючи на задньому гальмі один-два пальці.
Інструкція
1
Чому саме 1-3? Та тому, що вище вам буде вже складно ловити баланс вперед/назад. Якщо вибрати зірку 1-2 або 1-1, то ви зовсім не зможете набрати швидкість і будете падати в сторону.
2
Насамперед виберіть пряма ділянка дороги, можна трохи в гору - це навіть краще. Їдьте на невеликій швидкості, нахиліться до керма. Коли толчковая нога буде в верхньому положенні, робіть одним рухом наступне: рвіть кермо на себе, не встаючи з сидіння, і тисніть на педалі (толчковой ногою додається основне зусилля з верхнього в нижнє положення). Це потрібно зробити так, щоб велосипед з-під вас не вилетів. Рух також має бути достатньо сильним, щоб переднє колесо вашого байка не опуститься відразу.
3
Баланс «вперед/назад» Основна ідея - якщо вас хилить назад, потрібно плавно і коротко натиснути на задній гальмо, після чого відразу відпустити ногу. Робити це потрібно так, щоб велосипед після натискання не встав назад на два колеса, а також щоб переднє колесо опустилося не надто сильно - це найбільш складний момент. Відразу ж після натискання, переводящего баланс вперед, потрібно сильніше звичайного надавити на педалі. Продовжуйте далі в тому ж дусі.
4
Баланс «праворуч/ліворуч» Щоб поправляти баланс, використовуйте кермо і коліна. З другими все просто: якщо вас хилить вправо, виставляйте в сторону ліве коліно і навпаки. З кермом ситуація така - правий поворот керма переносить вагу вліво, лівий - відповідно, вправо. Управлятися з кермом ви навчитеся самі, а от з колінами є одна заковика - якщо вас в сторону поведе занадто сильно, баланс відновити шляхом відведення коліна ви вже не зможете. Тут допоможе Surf (серф) - те ж саме, але без педалювання. При постійно відведеному коліні ефективність зростає більше, ніж при педалюванні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0yo9jAdIbjE