Як відчистити кеш в Opera.

Кеш в браузері Опера (Opera), як і в будь-якому іншому браузері - це тимчасова папка, куди поміщається вся інформація про сторінки, відвіданих вами під час нескінченного серфінгу по просторах інтернету.
Інструкція
1
Крім цього в кеш заносяться дані про заповнених формах, паролі, а також інша інформація. Завдяки кешу, браузер здатний зберігати ці відомості, автоматично використовуючи їх в потрібні моменти при відкритті тих чи інших сторінок, що допомагає швидше їх завантажувати. Якщо кеша накопичиться достатньо багато, браузер може почати пригальмовувати. Це сигнал до очищення кеша.
2
Процедура ця досить проста. Для того щоб її здійснити, вам достатньо знати, яким чином можна в Опері до налаштувань кеша добратися. Крім цього вам напевно немає сенсу очищати кеш повністю, щоб не вводити заново паролі, які вже колись були в кеші збережені. Це можуть бути паролі від поштової скриньки, соціальної мережі, тематичних форумів та інших корисних сайтів, які вимагають авторизації.
3
Першим ділом для очищення кеша натисніть кнопочку «Меню» у вашому браузері, потім виберете пункт меню «Налаштування», після чого клацніть правою кнопкою мишки на рядку «Видалити особисті дані». Не лякайтеся - нічого важливого ви при цьому не позбудетеся. Просто система запитає вас про те, що ж саме потрібно видалити.
4
Отже, перед вами з'явилося віконце «Видалити особисті дані». Не прагніть відразу тиснути на кнопку з назвою «Видалити». Краще клікніть по стрілочки - вона в свою чергу відкриє доступ до розширеного списку можливостей очищення особистих відомостей, збережених в кеші.
5
Тепер визначитеся з тим, що саме ви збираєтеся видалити, встановіть галочки напроти потрібних пунктів, після чого натисніть на кнопку «Видалити». Можете вважати свою мету досягнутою. Спробуйте покористуватися браузером, Поперемещайтесь по сторінках - швидкість роботи браузера повинна зрости.