Як пофарбувати плінтус.

Якщо ви хочете оновити плінтус , походіть по магазинах, виберіть собі підходящі плінтус а і замініть старі новими. Але тільки врахуйте, що оновити їх можна не тільки так. Набагато зручніше часом просто пофарбувати плінтус , і кімната помітно перетвориться. Якщо фарбуванням плінтус ов ви раніше не займалися, точно дотримуйтесь інструкції, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Отже, що нам потрібно для фарбування плінтус а? Зверніть насамперед свою увагу на кисті для фарбування. Вони повинні бути зручними, добре сидіти в руці. Потім виберіть собі зручний скребок. Не соромтеся просити у продавця-консультанта допомогти з вибором - відповіді на запитання покупців і поради є невід'ємною частиною його роботи. Запасіться також дрантям і старими газетами. Ну і звичайно не забудьте про фарбу - головним атрибутом фарбування плінтус ів. До речі, кисті для фарбувальних робіт такого характеру краще вибирати тонкі.
2
Процес фарбування плінтус овВо час фарбування плінтус а намагайтеся вести кисть паралельно поверхні підлоги. Іншою рукою підставте під плінтус скребок, переміщайте його разом з пензлем по ходу фарбування - так ви уникнете плям фарби на підлозі. Хот в цілях обережності можна ще й газет постелити на підлогу.
3
Якщо на вашому плінтус е є всілякі візерунки, а ви їх хочете зберегти, для фарбувальних робіт виберіть трафаретну кисть.
4
Фарбу для кращого фарбування слід наносити в декілька шарів. Якщо фарба якісна, досить буває і двох шарів. Багатошарове фарбування не тільки додасть вашим плінтус ам найкращий вид, але і фарба буде довше триматися, що важливо.
5
Послідовність роботи така: першим ділом пофарбуйте плінтус а, після чого захопіть ділянки підлоги, що примикають до плінтус ам (звичайно, якщо ви бажаєте перефарбувати і стать). У довершення всього ремонту пофарбуйте і сам підлогу.
Корисна порада
Якщо ви будете пам'ятати протягом ремонту про ці нескладних правилах, ваше підлогове покриття від фарбувальних робіт не постраждає.