Як побудувати дах в лазні.

Дах - завершальний структурний елемент будь-якої будівлі, в тому числі і лазні. Від міцності крокв, якості роботи по обрешітці покрівлі та укладанні водоізолюючого шару залежить в цілому довговічність будівлі і безпеку її експлуатації.
Інструкція
1
Опорою даху є балки перекриття. Їх слід укладати на верхню обв'язку стін або на настінний брус. Балки на горищному перекритті обов'язково повинні фіксуватися. Щоб їх зафіксувати, вам слід зробити гнізда. Балки повинні приймати горизонтальне положення. Випустити балку за стіну можна на будь відстань. Тим не менш, якщо вона виступає за межі стіни на півметра або більше, виникає необхідність установки опорного стовпа.
2
Довжина прольоту надає прямий вплив на розмір перетину балок горищного перекриття. Розмір вертикального розтину становить близько 1/20-1/25 відстані між опорами. Горизонтальне розтин не повинно мати розмір менше 50 міліметрів.
3
Крокви встановлюються на балку. А виготовляються крокви з дощок, брусів або цільних колод. При цьому у випадку з використанням бруса його переріз повинен перевищувати 60 міліметрів, а якщо використовуються колоди, їх діаметр повинен перевищувати 12 сантиметрів. Перетин дощок має бути приблизно 4х15 сантиметрів.
4
Кроквяні ноги встановлюються в балку. В якості кріплень підійдуть дерев'яні накладки або залізні скоби. Виконуйте фіксацію крокв шляхом з'єднання їх зверху гребеневим брусом. Дотримуйтесь оптимальна відстань між кроквами. Воно становить 1 метр.
5
Якщо ви плануєте покрити дах рулонним матеріалом, покладіть на крокви суцільний дерев'яний настил. Якщо ж ви будете покривати дах шифером, профлистом або черепицею, обов'язково організуйте обрешітку.
6
Обрешітку слід виконувати з бруса перерізом 50х50 міліметрів або товщі. Можна також використовувати дошки товщиною не менше 30 мм. Чітко дотримуйтесь послідовність дій при виготовленні обрешітки: спочатку прибийте поряд з коником коньковую дошку і лише після цього прибийте ряди обрешітки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q8jS4ohea6c