Як зробити причіп своїми руками. причіпний пристрій для мотоблока своїми руками.

Причіп - це дуже зручне і потрібне транспортний засіб для перевезення вантажів. Він просто необхідний для використання у господарстві, тому багато автолюбителі задаються питанням: як його зробити самому?
Інструкція
1
Зіставте раму причепа з каркасної гратами кузова. Тим самим ви доб'єтеся отримання несучого кузова. Використовуйте п'ять поперечин, які розташуйте між траверсами, в результаті отримаєте ґрати платформи. Зробіть невеликі консольні випуски щодо лонжеронів.
2
Приварите поздовжні елементи з обох сторін торців. На ці елементи через кожну поперечину встановіть чотири стійки, які ретельно приваріть. Для лонжеронів візьміть труби прямокутного перетину 60 * 30 мм. Всі інші складові: траверси, стійки, поперечини, зробіть з квадратної труби 25 * 25 мм.
3
Борта кузова зробіть відкидними, що дозволить перевозити довгі предмети. Ґрати платформи застеліть листом заліза, для цього добре підійде дюралюмінієвий лист товщиною близько 2 мм. За допомогою болтів М5 пріверніте його до грат і отримаєте відмінний підлогу, який витримає досить важкий вантаж.
4
Балку моста виконайте з двох однакових відрізків швелерів, які вставте один в одного, зваріть їх. На кінцях одного з них заздалегідь приваріть дві колісні осі. Всі отримані просвіти закладіть за допомогою шматків сталевого листа.
5
Від старої машини, наприклад, від «Москвича», візьміть два ресора, які послужать з'єднувальним елементом балки і лонжеронів рами. Також, від цього ж автомобіля підійдуть і колеса для майбутнього причепа. Дишло зробіть двопроміневий, його виконайте з тієї ж труби, що і лонжерони. Приварите задні кінці дишла до передніх лонжеронів з невеликим нахлестом. Передні ж кінці повинні зійтися на зчіпному пристрої.
6
Встановіть на задній борт причепа ліхтарі габаритних вогнів, поворотники і стоп-сигнали. Підключіть їх до електричної частини автомобіля за допомогою дротів. Це допоможе зробити зрозумілими ваші маневри на дорозі іншим учасникам руху.