Як зробити підлогу першого поверху.

При будівництві заміського будинку важливо враховувати правила і технологію будівництва, особливо, коли мова йде про будівництво статі - одного з найважливіших елементів вашого будинку, від якого залежить тепло, затишок і надійність будови.
Інструкція
1
Існує кілька видів влаштування підлог у приватних будинках - це залежить від того, чи є в будівлі залізобетонна підстава. Якщо підстави немає, то підлогу доводиться монтувати на балках, які спираються на стіни будівлі, або на опорних стовпах.
2
Найчастіше залізобетонного підстави в приватних будівлях немає, тому найкраще використовувати для монтажу статі перший поверху балки, які закріплені в стінах будинку. Закладення балок в стіни будинку проводите одночасно з установкою зрубу, в процесі зведення стін, так як в готовий зруб балки вмонтувати набагато складніше.
3
У разі якщо ваш зруб встановлений на стрічковому фундаменті, закладайте балки для монтажу статі між першим і другим вінцями зрубу.
4
Якщо фундамент стовпчастий, врубать балки між другим і третім вінцями зрубу. Таким чином, перший вінець зрубу, який на стовпчастих фундаменті не дозволені по всьому периметру, що не буде ослаблений, і найбільше навантаження ляже на верхні колоди. Встановивши балки, ви також створите підпільний простір певного обсягу.
5
Перш ніж встановлювати балки, ретельно просушіть їх для того щоб конструкція була міцною і надійною, і не прогиналася під вагою майбутньої навантаження. Просушені балки обробіть просоченням-антисептиком для дерева, а потім повторно висушіть до кінця.
6
Встановлюйте балки так, щоб між рядами зберігалося вільний простір в 80-120 см. У випадку, якщо фундамент не стрічковий, а стовпчастий, розміщуйте місця врубки балок в зруб прямо над опорними стовпами. На кінцях балок робіть шипи, щоб балки не зміщувалися згодом.
7
У випадку, якщо ви будуєте цегляний, а не дерев'яний будинок, закладайте балки в стіни прямо в процесі кладки цегли. Нішу навколо балки заповніть утеплює.