Як відбілити песця.

Песець придбав загальну любов серед жінок. Його хутро завжди в моді і використовується в якості основного матеріалу для багатьох виробів жіночого одягу, дарує власниці красу, комфорт і тепло.
Інструкція
1
З часом, а тим більше від сонячного світла, світлий хутро втрачає свій колишній вигляд і починає жовтіти. Існує кілька способів очистити і відбілити песця .Звичайно, найпростішим і, напевно, ефективним методом є професійна чистка в спеціалізованих установах, де використовуються делікатні технології та особливо дбайлива обробка. Але деколи дуже важко знайти підходящу хімчистку, тому не всі вони беруться за роботу з виробами з світлого хутра, та й не кожна людина зможе довірити своє дорогоцінну річ в чужі руки.
2
Вибілити хутро песця можна в домашніх умовах. Одним з найбільш поширених способів тут є застосування перекису водню. Змішайте його з водою у відношенні 1: 1, поприскать на виріб, а потім підсушіть. Процедуру проводите обережно, не зачіпаючи мездру.Популярним тут вважається ще один спосіб з використанням перекису водню. Розведіть її 1 ч.л. в склянці теплої води, додайте в розчин кілька крапель нашатирного спирту. Отриманим засобом змащуйте кінчики волосся хутра тампоном, змоченим в нем.Отлічним способом для відбілювання хутра песця є наступна суміш. 1/3 пляшки нашатирю розчиніть в півлітра води і додайте 2 ч.л. кухонної солі. Цим розчином чистите виріб в різних напрямках, періодично умочуючи ганчірку (або тампон). Після висихання ретельно розчешіть хутро і розпушити його.
3
Часто застосовується для очищення світлого хутра песця манка або крохмаль. Посипте ними виріб і обережно перетирають хутро між долонями, щоб вся грязь зійшла на крохмаль. Через кілька хвилин струсіть хутро і прочешіть його м'якою щіткою або гребенем. Альтернативою манки є картопляна мука, перетерта крейда або пшеничні висівки. Вони видаляють пиловий наліт і дрібне сміття з хутра, тим самим отбеливая его.Возьміте очищений бензин (наприклад, як в запальничках) і трохи картопляного крохмалю. Зробіть кашку і нанесіть її на хутро у напрямку ворсу. Залиште суміш деякий час, а після акуратно смахніте щіткою.
Зверніть увагу
Будь-яку процедуру освітлення хутра песця проводите обережно. Не мочіть мездру, інакше після висихання вона стане колом і дасть усадку. Зберігайте виріб в щільних і темних мішках або папері.
Корисна порада
Дуже часто пожовклі від сонця хутрі практично неможливо повернути колишню білизну, тому для профілактики чистите виріб картопляним борошном та іншими засобами кілька разів на місяць, бажано раз на тиждень.