Як містити машину.

Як розрахували аналітики, утримання машини середньостатистичному росіянину обходиться приблизно в 85 тис. Рублів. З них найбільшу частину автовласник витрачає на бензин - 68%, техобслуговування - 16%, реєстрація - 10%; придбання страховки -6%. Плюс податок на власників автотранспортних засобів. Якщо автомобіль узятий в кредит, то до загальної суми додається ще й сума кредиту. Як же зменшити витрати на утримання улюбленого автотранспорту? Автомобіль треба утримувати правильно.
Інструкція
1
Своєчасно замінюйте масла автомобіля, використовуйте якісні технічні рідини.
2
При заміні запчастин автомобіля віддавайте перевагу оригінальним деталям, випущеним фірмою-виробником.
3
Регулярно проходите технічне обслуговування автомобіля. Робіть це в спеціалізованих сервісних центрах, фахівці яких, як правило, помічають ті несправності, які ще не дали про себе знати на дорозі.
4
Частіше відвідуйте автомобільну мийку, щоб бруд не накопичувалася в кишенях кузова автомобіля, це скоротить витрату палива і технічних рідин.
5
Встановіть на автомобіль бризковики і підкрилки, щоб уникнути шкідливого впливу бризок дорожнього бруду та ударів дрібних камінчиків по кузову, взимку це не набагато, але захистить кузов від роз'їдає дорожньої солі.Своевременно проведіть антикорозійну обробку автомобіля.
6
Зберігайте автомобіль правильно. Якщо ви зберігаєте його на відкритій автостоянці, частіше проводите візуальний огляд кузова автомобіля, на предмет його корозії. Причому робити це треба як зовні, так і всередині салону.
7
Якщо ви тривало зберігайте автомобіль під тентом, не допускайте зіткнення тенту з кузовом автомобіля, забезпечте гарне провітрювання автомобіля, частіше піднімайте тент, щоб виключити створення «парникового» ефекту, який може привести до корозії кузова навіть під лакофарбовим покриттям.
8
Якщо ви зберігаєте автомобіль в гаражі, постарайтеся підтримувати в гаражі постійну температуру, без перепадів, і мінімальну вологість. Як не дивно, саме гаражне зберігання автомобіля створює найбільше проблем.
9
Різниця вуличного і гаражної температур призводить до появи конденсату не тільки всередині гаража, а й на поверхні, і що найнеприємніше, в прихованих порожнинах автомобіля.