Як провести предметні тижні. тематичні тижні вдетском саду.

Предметні тижня представлені в дитячому саду як тематичні. Їх проведення дозволяє як дітям, так і педагогам більш детально вивчити певну тему. Крім цього, вони сприяють кращому засвоєнню знань дошкільнятами. Проведення тематичних тижнів вимагає ретельної підготовки і займає велику кількість часу.
Інструкція
1
Все тематичні тижня в дитячому саду повинні бути узгоджені з річним планом дошкільного закладу. Вони повинні бути гармонійно вписані в план основних заходів і відповідати річним задачам. Основні цілі та завдання тижня повинні сприяти реалізації загальних річних завдань. Крім того, заходи тижня повинні бути об'єднані однією темою.
2
Весь хід тематичної тижня необхідноспланувати. Чіткий план дозволить уникнути перевантаження дітей, а також накладок із задіяними приміщеннями та фахівцями. План тематичної тижня готується заздалегідь. Методична служба дошкільного закладу планує основні заходи та призначає педагогів, відповідальних за організацію. Решта педагоги підключаються до їх підготовки та проведення.
3
Для складання плану тематичної тижня можна організувати мозковий штурм. Всі педагоги висловлюють ідеї з її проведення. Після обговорення загальним голосуванням затверджуються кращі пропозиції. Такий підхід забезпечить більшу відповідальність і зацікавленість педагогів у підготовці та проведенні заходів, ніж якби завдання розподілялися без їх згоди.
4
У кожного заходу необхідно визначити мету і завдання. Крім того, потрібно прописати місце проведення, час, групу дітей, відповідального педагога. План кожної тематичної тижня повинен висіти на інформаційному стенді для ознайомлення фахівців дитячого саду і батьків вихованців.
5
Після проведення тематичної тижня доцільно провести аналіз. Це дозволить виявити недоліки в організації заходів, а також відзначити кращих педагогів. За особливі досягнення у проведенні тематичної тижня педагогів слід преміювати і відзначити подячним листом на педагогічній раді. Батьки вихованців, які брали активну участь у проведенні заходів, також відзначаються подякою на загальному батьківських зборах.