Як повернути замші колишній вигляд. Як відновити замшу.

Замша - це дуже красивий, зручний і практичний матеріал, не тільки для взуття, але ще й для одягу. Але потрібно відзначити, що вона досить часто брудниться. Отже, як очистити від плям замшу і повернути їй колишній вид ?
Інструкція
1
Щоб очистити від плями від замші і повернути речі первозданний вид , необхідно приготувати наступний розчин. Візьміть пів столової ложки молока з мінімальним процентним вмістом жиру і половину чайної ложки кальцинованої соди. Змішайте ці інгредієнти. Візьміть ватний диск і змочіть його в отриманій суміші. Протріть їм місце, яке вимагає чистки. Якщо виникає необхідність, то повторіть дану процедуру.
2
Є й інший прекрасний спосіб для позбавлення від плям замшевих виробів. Приготуйте наступний розчин. Візьміть 10% нашатирного спирту чайну ложку і 4 чайні ложки води кімнатної температури. Змішайте все це. Нанесіть розчин на чисту ганчірочку, після цього протріть пляму. По завершенню цієї процедури необхідно протерти другий ганчірочкою, змоченою в простій воді. Це потрібно для видалення з тканини залишків суміші. Після цього ретельно просушіть виріб.
3
Крім того, замша просто відмінно очищається паром. Для такої нехитрої чистки потрібно просто потримайте забруднений замшеве річ кілька хвилин над парою. Після цього спеціальною щіточкою для замші розчешіть виріб.
4
Варто відзначити той факт, що замшеве взуття, а так же сумки чистити найкраще спеціальними щітками виключно з натуральних волокон. Також непогано підійдуть для чистки щітки з волокнами з гуми або ж звичайнісінький шкільний ластик.
5
Якщо забруднилася виріб з чорною або ж коричневої замші, то спробуйте почистити його за допомогою звичайної кавовій гущі. Нанесіть її в невеликій кількості на пляму і злегка потріть. Після цього струсіть сухим ватним тампоном залишки гущі.
Корисна порада
Але якщо самостійно вам ніяк не вдається позбутися від забруднення, то краще буде віднесіть замшеве виріб в хімчистку. Цим ви повністю забезпечите себе від можливих неприємних наслідків.