Як розкрутити дитячий магазин. Як розкрутити точку для дітей.

Ринок дитячих товарів в будь-якому місті, як правило, поділений між великими гравцями. Але у вас завжди є перспектива зробити бізнес у цій сфері успішним, якщо ви приділите достатньо уваги просуванню дитячого магазина . Адже залучити й утримати клієнтів можна доступними і не дуже витратними методами.
Вам знадобиться
  • - рекламний бюджет;
  • - креативність;
  • - дисконтні картки;
  • - проведення тренінгів для персоналу.
Інструкція
1
Ви прийняли рішення відкрити дитячий магазин. Постачальники знайдені, товар закуплений, персонал найнятий, торгове обладнання встановлено. Все вищеперелічене - лише мала частка вашої концепції просування. Щоб залучити перших клієнтів, змусити їх прийти у ваш магазин, а не в більш звичний для них, необхідно заявити про себе будь-яким способом. Причому зробити це необхідно так, щоб у покупця насправді виникло бажання відвідати вас.Проінформіруйте потенційних клієнтів про відкриття вашого дитячого магазина тим чи іншим методом. Первинна розкрутка залежить від вашого бюджету, однак, будь-який спосіб повинен бути креативним. Якщо ви робите ролик на ТБ - нехай він буде незабутнім, забавним і яскравим. Якщо роздаєте рекламні буклети - не робіть їх нудними: продумайте оригінальний дизайн, вкажіть, що при відвідуванні магазина з даними буклетом покупця чекає знижка.
2
Ваше основне завдання на даному етапі - зробити так, щоб клієнт не тільки захотів повернутися у ваш магазин знову, але і розповів про вас своїм знайомим. Така реклама "з вуст у вуста" найбільш еффектівна.Создайте у вашому магазині приємну і позитивну атмосферу. Не обов'язково використовувати дорогий декор. Розставте правильно світлові акценти, підберіть хорошу музику, якщо дозволяє простір, поставте стільчики, щоб діти могли відпочити. Встановіть кулер з водою, а біля каси - велику вазу з безкоштовними цукерками. У вашому магазині має бути приємно знаходитися і дітям, і взрослим.Обязательно проводите спеціальні тренінги для персоналу: продавці дитячого магазина повинні бути трохи і аніматорами, і психологами. Замість уніформи персонал може бути одягнений в костюми казкових героев.Введіте систему дисконтних карт. Перед видачею картки запропонуйте клієнту заповнити анкету: так ви зберете найціннішу інформацію про ваших покупців.
3
В анкетах попросіть клієнтів вказати дні народження дітей. Проінформуйте їх про те, що в день народження дитини вони можуть прийти у ваш магазин і отримати персональну знижку або подарунок-сюрприз. Це може бути повітряна кулька або магніт на холодильник з вашим логотипом. Цей приємний момент обов'язково запам'ятається покупателю.Устраівайте у вашому дитячому магазині свята з клоунами і ростовими ляльками. Дітям неодмінно сподобається подібний захід, і вони будуть просити батьків відвідати ваш магазин ще раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XhPOm04CARs
Зверніть увагу
Будь уважні до думки клієнтів. Якщо ви не будете враховувати їх побажання та зауваження, будь-які зусилля з просування можуть бути зведені нанівець.
Корисна порада
Влаштуйте спільну рекламну кампанію з іншими дитячими організаціями (школами раннього розвитку, гуртками, танцювальними клубами) на умовах взаємообміну. Такий вид розкрутки ефективний, і при цьому обійдеться досить дешево.