Як зробити степ.

Ймовірно, у більшості людей це слово асоціюється з стрибунців. Адже степ - це танець, в основі якого лежить саме чечітка. Але це поняття розширилося, і тепер представляє куди більш широку групу вправ, ніж просто танцювальні рухи. Тепер термін степ - невід'ємна частина степ -аеробікі.
Інструкція
1
Чому саме степ -аеробіка? Тут все логічно, враховуючи, що в сучасному розумінні степ - спеціальна платформа, спортивний снаряд для тренувань. Зовні він дуже схожий на низьку широку лавку. Ви можете недовірливо фиркати, мовляв, що в цьому спортивного і до чого високе звання снаряда, але степ далеко не так простий, як здається. Придивіться до нього уважніше.
2
Як інструмент, який використовується при виконанні фізичних вправ, степ -платформи повинна строго відповідати цілому переліку вимог та критеріїв. Адже це запорука безпеки для тренується. Найважливіші критерії - це міцність, стійкість, чіпкість.
3
Звичайна для степ а висота - від 15 до 30 см, а ширина - 50 см. Звичайно, краще і безпечніше купити таку платформу, але при великому бажанні або відсутності грошей можна зробити її і своїми руками. Для цього просто візьміть стійку лавку, відповідну під перераховані параметри.
4
Нанесіть на лаву шар клею, підійде навіть ПВА, і покрийте не ковзаючі, можна прогумованої тканиною. Слідкуйте, щоб тканина по можливості повністю просочилася клеєм і щільно прилягала до лави.
5
Закріпіть краю тканини з нижньої сторони лавки дрібними гвоздиками або скобами, які використовують меблевики.
6
Іноді для амортизації між деревом і тканиною прокладають тонку гумову пластину, в такому випадку її потрібно закріпити окремо тими ж меблевими цвяхами, і лише потім наклеювати тканину.
7
Цікавий також той факт, що способів підйому на степ більше 200. А ви думали, знаєте, як підніматися і спускатися по сходах? Виявляється, ви не знаєте і сотої частки всіх можливих варіантів цього, здавалося б, найпростішого заняття. Звичайно, всі ці вправи виконуються під музику з чітким ритмом. На жаль, любителям класики на заняттях степ -аеробікой навряд чи вдасться почути Дворжака або Баха, якщо тільки в обробці якого-небудь ді-джея.
Зверніть увагу
Винахід цього виду аеробіки приписують американці Джин Міллер, яка після серйозної травми коліна стала використовувати для якнайшвидшого одужання особливі тренування на сходинках власного будинку. Вправи були зовсім нескладні: підібрані в певному ритмі підйоми і спуски по сходинках. Вони дали воістину чудовий результат і після свого повного одужання Джин зайнялася розробкою нової програми з аеробіки.