Як зайти на хостинг.

Адміністративна панель хостингу дозволяє користувачам здійснювати віддалене управління власними ресурсами в інтернеті. Сьогодні існує два типи доступу до хостингу: доступ за допомогою веб-інтерфейсу, а також за допомогою спеціального програмного забезпечення, більш відомого, як FTP-менеджер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, дані доступу до хост-панелі, FileZilla.
Інструкція
1
Як тільки ви замовите послугу хостингу в будь-якому спеціалізованому сервісі, вам необхідно оплатити її. Після того, як оплата буде виконана, на адресу електронної пошти, яку ви позначили при реєстрації користувача, буде направлено лист наступного змісту: адреса хост-панелі веб-інтерфейсу, адреса доступу до хостингу через FTP, а також логін і пароль для входу.
2
Відкрийте використовуваний вами інтернет-оглядач, після чого, введіть в адресний рядок URL доступу до панелі хостингу . На сторінці відобразиться форма, в якій ви повинні ввести свій логін і пароль. Як тільки ви введете необхідну інформацію, відкриється кабінет управління хостингом. Тут ви зможете завантажувати сайти та інші документи, а також керувати ними.
3
Для доступу по FTP вам потрібно встановити на комп'ютер спеціальну програму. Серед безкоштовних FTP-менеджерів рекомендується використовувати FileZilla. Його можна завантажити на офіційному ресурсі розробника, який знаходиться за адресою: www.filezilla.ru. Виконавши завантаження інсталятора, перевірте його антивірусом. Якщо об'єкт безпечний для комп'ютера, встановити FTP-менеджер.
4
Відмінною особливістю даної програми є той момент, що вам необов'язково перезавантажувати систему після його встановлення. Запустіть FTP-менеджер за допомогою відповідного значка на робочому столі. Відкриється програма, де вам слід вказати наступну інформацію. В полі «Хост» вкажіть адресу доступу по FTP, в поле «Логін» і «Пароль» введіть відповідні дані. В полі «Порт» вам потрібно прописати значення 21. Натисніть кнопку з'єднання. Після цього ви зможете управляти хостингом.