Як вставити кнопку в ноутбуці. зламала клавішу на клавіатурі Як полагодити буква й.

Клавіатура ноутбука практично нічим не відрізняється від клавіатури, використовуваної на персональному комп'ютері. Ті ж кнопки, та ж послідовність клавіш, той же принцип кріплення кнопок на базі. Вам непотрібно бути комп'ютерним знавцем, щоб вставити кнопку в ноутбуці, дані дії здійснюються досить просто.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, кнопка, скріпка.
Інструкція
1
Перед тим як розглянути процес установки кнопки на ноутбук, слід поговорити про те, як зняти цю саму кнопку. Тобто, процедура заміни клавіш на ноутбуці буде розглянута з самого початку. Отже, що необхідно виконати для заміни кнопки на клавіатурі ноутбука.
2
Зняття клавіш. Якщо на стандартній клавіатурі персонального комп'ютера дана операція проходить без ускладнень (клавіша просто обхоплюється з двох сторін і витягується інтенсивними рухами в сторони), то при знятті клавіші з ноутбука, користувачеві слід бути більш обережним. Тут велика ймовірність того, що ви пошкодите одне з кріплень кнопки. Надалі цей дефект неабияк зіпсує ваш настрій при роботі з ноутбуком.
3
Щоб зняти клавішу з бази, вам потрібно поступити таким чином. Знайдіть скріпку і розігніть її. Просмикніть скріпку під нижню частину клавіші, після чого, потягніть її на себе. Робити це слід дуже обережно. У більшості випадків клавіша легко піддається і знімається з бази. Якщо вам потрібно зняти декілька клавіш, виконайте аналогічну операцію з кожною з них. Слід зауважити, що перед зняттям кнопок, ви повинні записати їх місце розташування на аркуші паперу. Це допоможе вам надалі зібрати клавіатуру правильним чином.
4
Установка клавіші на ноутбуці не вимагає від користувача тієї обережності, яка була доречна при знятті кнопок. Проте, вам слід бути гранично уважним. Щоб встановити кнопку на ноутбук, задайте їй правильне місцерозташування. Як тільки клавіша займе своє місце, легким натисканням пальця придавите її до платформи. Кнопка буде зафіксована пластиковими кріпленнями.
Будь-яка клавіатура є досить ніжним і чутливим пристроєм. І саме з нею найчастіше відбуваються всякі неприємності - потрапили частинки бруду і пилу, крихти, шерсть домашніх тварин, попіл від сигарет і пролита рідина - всі ці чинники часто призводять до поломки клавіатури. Її відносно крихкі клавіші часто не витримують «зустрічей» з маленькими дітьми, домашніми тваринами або особливо потужними пилососами і попросту відвалюються. Але виправити цю неприємність не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - голка
Інструкція
1
Розгляньте клавішу і визначте положення фіксатораНа звороті клавіші знаходяться два види кріплень. Це дві засувки і два паза під «вушка» фіксатора. За допомогою даного фіксатора кришка клавіші прикріплюється до клавіатурі. Фіксатор складається з двох, з'єднаних шарніром посередині, деталей. Якщо фіксатор залишився в клавіші, необхідно витягти його звідти. Тільки після цього можна буде встановити клавішу на місце. Для витягання фіксатора візьміть клавішу, отстегните засувку з одного боку клавіші і виведіть «вусики» фіксатора з пазів з іншого боку.
2
Розгляньте клавіатуруНа клавіатурі знаходяться три штирькові контакту, службовці для кріплення клавіш. Переконайтеся в тому, що вони не погнуті. Якщо ви побачили, що штирі деформовані, акуратно вигніть їх в правильне положення. Не натискайте занадто велике зусилля т.к. штирі зроблені з алюмінію і можуть поламатися.
3
Встановіть фіксатор назад на клавіатуруДля цього заведіть кріплення під великий голковий контакт і, з легким натиском, заведіть фіксатор на два маленьких контакту.
4
Візьміть клавішу і заведіть виступи фіксатора в пази кришки клавіші . Переконайтеся, що фіксатор встав в пази, і злегка притисніть кришку клавіші до клавіатурі. Почувши легкий щиглик, переконайтеся, що клавіша встала на місце.
5
Великі клавіші , додатково до пластмасового фіксатора забезпечені балансуючим важелем, службовцям для забезпечення рівномірного натискання. Для закріплення цього важеля на клавіатурі маються два додаткових «вушка». Для того щоб встановити велику клавішу, необхідно спершу завести кінці важеля в «вушка», потім завести нижні «вусики» фіксатора в пази і злегка натиснути на кнопку.
Корисна порада
Якщо ви виявили, що фіксатор виявився розібраним, можна полагодити його за допомогою голки. Заведіть одну сторону деталі в паз і, використовуючи голку, зафіксуйте другу сторону деталі.