Як зробити з тіста іграшку.

Саморобки з тесту превосходно розвивають дрібну моторику, стимулюють фантазію і розважають дитини. Солоне тісто дуже пластично, безпечно, відмінно ліпиться і твердне, а також дозволяє наносити яскраві фарби і всілякі прикраси.
Вам знадобиться
  • - сіль
  • - пекарська мука
  • - дошка
  • - миска
  • - кисті
  • - вода
  • - фарби
Інструкція
1
Візьміть 1 стакан муки, 1 стакан солі і півсклянки води. Ретельно перемішайте сіль і борошно у великій мисці. Поступово вливайте в цю суміш воду. Отриману масу викладіть на дошку і вимісити тісто. Загорніть його в харчову плівку і залиште на 10-15 хвилин, щоб усі інгредієнти добре "розійшлися", так тісто буде більш пластічним.Прі бажанні в тісто можна додати столову ложку соняшникової олії. Воно буде менше прилипати до рук і стане ще більш податливим.
2
Відривайте по невеликому шматочку і ліпіть фігуркі.Тесто швидко сохне на повітрі, тому основну масу тримайте, як і раніше, в харчовій плівці. Дайте вашій дитині проявити фантазію, працюйте разом, допомагайте йому в с дрібними деталямі.Соленое тісто чудово тримає форму і зберігає будь-які відбитки. Для нанесення відбитків і створення барельєфів ви можете використовувати монети, ґудзики, фігурні макарони.Для малюків, яким важко ліпити дрібні іграшки, можете розкачати пласт тесту і дати формочки для печива. Отримані фігурки вони зможуть прикрасити по своєму усмотренію.Поместіте іграшки в духовку на лист фольги, злегка відкрийте її і виставте найнижчу температуру. Через 15-20 хвилин вийміть падлюка і остудіть їх.
3
Коли іграшки охолонуть, можете приступати до декорування. Для розфарбовування використовуйте гуаш з додаванням клею ПВА. До речі, за допомогою клею на саморобку можна нанести будь-які прикраси - бісер, стрічки, паєтки, намистини, пір'я. Готову іграшку можна збризнути лаком для волос.Поделкі з листкового тесту можуть зберігатися роками. Якщо ви зробите ялинкові іграшки з тесту , вони будуть радувати вас і ваших дітей кожен Новий Рік на протязі довгих років.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що солоне тісто безпечно, не дозволяйте дитині його їсти. Сире тісто може викликати проблеми з травним трактом.
Корисна порада
В саме тісто можете додати трохи гуаші і ретельно перемішати. Так ви додасте тесту бажаний пастельний відтінок.