Як вбудувати варильну поверхню. установка вручений панелі в стільницю відео.

Установку вручений поверхні, як одного з елементів вбудованої кухні, цілком можна провести самому, особливо якщо у вас є деякий досвід по роботі з меблями. Це не тільки дозволить заощадити деякі засоби, але вміючи самостійно вбудовувати техніку, ви завжди при бажанні зможете змінити інтер'єр власної кухні, наприклад, замінивши стільницю.
Вам знадобиться
  • рулетка, маркер, дриль зі свердлом 10 мм, лобзик, клей ЕДП.
Інструкція
1
Вивчіть розділ по установці інструкції, що додається до конфорки. У ній має бути вказаний розмір пропила в стільниці. Якщо інструкція відсутня, то габарити вручений панелі необхідно заміряти рулеткою. Враховуються внутрішні розміри вручений панелі з урахуванням кріплення. А тепер, користуючись золотим правилом "сім разів відміряй, один раз відріж», розмітьте місце пропила маркером, враховуючи, що між поверхнею та стіною буде встановлений плінтус, а простір шафи під стільницею обмежена бічними стійками, які не можна зачіпати при прорізанні стільниці для установки вручений панелі.
2
Починайте пропил в разі вашої абсолютної впевненості в тому, що ви точно прорахували всі розміри і габарити. В дриль вставте свердло 10 мм і просвердлите 4 отвори по кутах розмітки. Вставте в лобзик пилку з зубами, спрямованими вниз, для того щоб у стільниці не відколюється ламінат. Перевірте правильність установки платформи лобзика - вона повинна бути розташована під прямим кутом до сопілці, бути гладкою і не дряпати ламінат.
3
Щільно притискаючи платформу лобзика до стільниці, першим зробіть ближній до себе поздовжній пропил в стільниці, вставивши пилку в одне з просвердлених отворів. Потім зробіть дальній поздовжній пропил. Після в напрямку від краю стільниці до стіни зробіть лівий поперечний пропив. Останнім робиться правий поперечний пропив. Його другу половину пиляйте таким чином, щоб однією рукою підтримати знизу випилювати шматок стільниці. Вийміть цей шматок, закінчивши пропив.
4
Приміряйте варильну поверхню . Якщо вона щільно сідає на місце, то можна приступати до остаточної фіксації. Для цього спочатку стільницю треба ретельно очистити від слідів розпилу, використовуючи пилосос або ганчірку, потім по інструкції розвести близько 50 г епоксидної смоли (клей ЕДП). Закрийте дно шафи, в який вбудовується варильна поверхню , чому-небудь. Обробіть зсередини торці пропила епоксидкой.
5
Наклейте ущільнювач на варильну поверхню в місці її стикування зі стільницею. Подовжите заздалегідь дроти, що виходять із вручений поверхні і забезпечите їх виделкою, продумавши заздалегідь її підключення. Вставте поверхню на місце. Якщо робота над складанням кухні ще буде продовжена, захистіть варильну поверхню , поклавши на неї, наприклад, картон від упаковки.
Зверніть увагу
Варильну поверхню краще встановлювати тоді, коли кухня повністю зібрана. Це бажано враховувати, тому що робоча поверхня найчастіше буває досить крихкою, і її можливо пошкодити в процесі зборки кухні.
Корисна порада
Збираючи кухню, необхідно подбати про те, щоб в шафі під варильну поверхню нічого не заважало вільному пропіліванія стільниці - не було перемичок, які кріпляться шурупами і які в іншому випадку доведеться розпилювати разом зі стільницею.
Вбудована варильна панель - це стильне рішення для кухні, що дозволяє заощадити вільний простір. Супроводжують придбання нової побутової кухні не тільки складності її вибору, а й установки. Далеко не у всіх магазинах готові надати подібну послугу або ж просять за неї чималі суми, але маючи мінімальні знання, можна зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - Варильна поверхня;
  • - лобзик;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Виміряйте нижню частину конструкції вбудованої панелі, так як отвір саме такого розміру необхідно вирізати в стільниці. На стільниці за допомогою олівця і лінійки зробіть креслення майбутнього технічного отвори. Для виробництва подібних робіт доведеться зняти стільницю з основи шафи.
2
Набагато простіше здійснити монтаж вручений поверхні в тому випадку, коли замовляється новий кухонний гарнітур. Тут отвір для плити робиться самими майстрами, а власнику залишається лише зафіксувати панель на стільниці. У комплекті зі стільницею зазвичай додаються елементи кріплення і ущільнювач. Його прокладають між краями поверхні і стільницею, що дозволяє зафіксувати її більш щільно і уникнути попадання харчового сміття під саму поверхню.
3
Щоб закріпити панель в стільниці, досить занурити її всередину підготовленого отвору стільниці, злегка натиснути на неї, щоб вона встала на місце. Потім потрібно закрутити шурупи фіксаторний кріплень, не докладаючи до цих особливих зусиль, щоб не деформувати стільницю.
4
Після того як панель закріплена, залишається лише включити її в мережу, якщо вона харчується від електрики. Але для цього попередньо доведеться приєднати до неї кабель і розетку, так як вони в комплекті відсутні, і подбати про наявність у будинку розетки із заземленням, щоб уникнути проблем з проводкою через високої напруги.
Зверніть увагу
Встановлюючи варильну поверхню, пам'ятайте про те, що в її нижній частині повинен циркулювати повітря, що допомагає уникнути перегрівання. Тому відстань між панеллю і вмістом кухонної шафи, розташованого під нею, не повинно бути менше 5 см.
Корисна порада
Вбудувати газову панель самостійно можна за таким же принципом, але для підключення потрібно покликати фахівця, так як газ є джерелом підвищеної небезпеки.