Як зменшити робочий стіл.

Бажаючи зменшити робочий стіл і розміри відображаються на ньому об'єктів, ви можете зробити це кількома способами, кожен з яких по-своєму гарний. В цілому ж слід зауважити, що зменшення елементів робочого стіл а здійснюється досить просто і займає у користувача не більше пари хвилин вільного часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Порушуючи тему зміни розміру елементів робочого стіл а, слід зауважити, що воно здійснюється за допомогою зміни дозволу екрану. Сьогодні існує два найбільш простих і популярних способу, що дозволяють користувачеві виконати дану дію.
2
Спосіб перший - зменшення розмірів за допомогою властивостей екрана. Щоб зменшити розмір графічних елементів на робочому стіл е даними способом, ви повинні виконати наступні дії. Клацніть правою кнопкою мишки на порожній області робочого стіл а. З'явиться вікно параметрів, серед яких вам необхідно вибрати категорію «Властивості». Вибравши дану категорію, ви побачите на робочому стіл е невелике вікно, в якому буде міститися кілька вкладок: «Параметри», «Оформлення», «Заставка», «Робочий стіл» , «Теми».
3
Перейдіть у розділ «Параметри», клікнувши лівою кнопкою мишки по відповідній вкладці. У вікні відобразиться пункт «Дозвіл екрану». Якщо ви встановите максимальний дозвіл, ви побачите, що розміри графічних елементів на робочому стіл е зміняться - вони стануть більш маленькими.
4
Ви можете зменшити робочий стіл, скориставшись інтерфейсом відеокарти. Для цього на вашому комп'ютері повинен бути встановлений набір необхідних драйверів. Знайдіть у системному треї іконку вашої відеокарти і клацніть по ній правою кнопкою мишки. У меню, вам потрібно знайти пункт «Дозволи екрану» і відкрити його. У вікні, ви зможете задати потрібні параметри: чим вище дозвіл, тим менше розмір графічних елементів робочого стіл а. Також слід зауважити, що, збільшивши дозвіл, ви зменшите розміри всіх елементів, що відображаються на екрані монітора.
Як показують опитування, більшість користувачів у всьому світі використовує комп'ютер з встановленою Windows OS. Однак лише мала частина користувачів дійсно знає свій комп'ютер. І така легка задача, як зменшення масштабу робочого столу, стає для них проблемою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою системою Windows XP (Vista, Windows 7).
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю на робочому столі. Виберіть пункт «Властивості» з випав підменю. У вкладці «Властивості» знайдіть «Екран» і клікніть на пункт «Параметри». Зверніть увагу на розділ «Дозвіл екрану».
2
Знайдіть у розділі повзунок, що відповідає за масштаб дисплея. Визначтеся з роздільною здатністю екрану, яке вам потрібно. Прочитайте в інструкції до комп'ютера, який масштаб екрану виробник комп'ютера вважає стандартним і рекомендує до установки. Майте на увазі, що зміна положення повзунка в пункті «Дозвіл екрану» спричинить за собою зміни відображення всіх об'єктів на робочому столі, а також масштабу самого стола. Дозвіл також відповідально за чіткість обрисів і читаність шрифту.
3
Для того щоб зменшити масштаб робочого столу, встановіть курсор мишки на повзунку, натисніть і не відпускайте ліву кнопку миші. Зверніть увагу на пропорцію: чим вище дозвіл екрана, тим менше масштаб і навпаки. Подтащите повзунок трохи вліво, щоб збільшити дозвіл екрана. Цією дією одночасно міняється як масштаб дисплея, так і розміри всіх об'єктів на робочому столі, включаючи стандартні ярлики, такі як «Мій комп'ютер», Windows media center та ін.
4
Зверніть увагу на той факт, що виробники комп'ютерів спеціально підбирають службові програми під певний масштаб робочого столу. Зміна розміру може погано позначитися на якості картинки і шрифтів.
5
Скасуйте зміна масштабу, якщо з'явилися артефакти картинки або дефекти текстових шрифтів. Щоб повернути значення, схвалені виробником, у пункті «Дозвіл екрану» виберіть настройку «Стандартне».
6
Після вибору оптимального дозволу і зменшення масштабу робочого столу, натисніть кнопку «Застосувати» для активізації нових налаштувань. У діалоговому вікні «Параметри монітора» натисніть «Так», щоб зміни вступили в силу.