Як витягнути шию.

Для того щоб зробити свою шию довшою, а також щоб підтримувати шкіру шиї в тонусі і зміцнювати область підборіддя (це запобіжить появу другого підборіддя), потрібно щодня займатися спеціальною, але досить простий гімнастикою .
Інструкція
1
Вправа номер 1: відкиньте голову назад і в цей же момент постарайтеся якомога більше нижньою губою покрити верхню. Протримаєтеся в такому положенні секунд 5, а потім опустіть голову на груди, розслабте нижню щелепу, але губи зімкніть. Повторювати таку вправу слід 3-4 рази, а в міру збільшення тривалості тренувань доводите до десяти і навіть дванадцяти разів.
2
Наступна вправа потрібно проводити в положенні стоячи. Спочатку покладіть праву кисть руки на ліву, а потім підкладіть обидві кисті під підборіддя і прагнете як би закинути голову назад. У цей час голова повинна чинити опір руху рук, це буде створювати досить сильна напруга шийних м'язів, сприятиме їх зростанню. Перебуваючи в такому положенні, долічіть до 6-7, потім розслабте м'язи і поверніться у вихідне положення, опустивши голову вниз. Щодня повторюйте цю вправу не менше чотирьох або п'яти разів. Так само, як було сказано в попередньому пункті, поступово збільшуйте тривалість кожної вправи і кількість разів.
3
Тепер опустіть руки "по швах", плечі розправте. Голову опустіть на груди і перекочуйте її від лівого плеча до правого, потім навпаки. Можна опустити голову назад і повторити ті ж самі дії. Повторюється вправу 4 рази.
4
Крім того, існує вправу під назвою "Жираф". Ви можете робити його протягом усього дня, воно добре допомагає знімати біль і втому з області шиї і плечей. Встаньте, випрямтеся, руки покладіть на плечі і постарайтеся витягнути шию вгору якомога сильніше (в цей час руками тисніть на плечі, вони не повинні підніматися). Зробіть вдих, порахуйте до десяти, потім розслабтеся. Проробіть вправу "Жираф" 5 або 6 разів.
Корисна порада
На самому початку тренувань не допускайте великих навантажень, збільшуйте їх поступово. Тривалість кожної вправи регулюйте у відповідності зі своїм самопочуттям.