Як тримати дротик.

Дартс - це гра, яка полягає в метанні дротиків в круглу мішень. У Великобританії дартс є національною забавою, але не меншою популярністю він користується і в усьому світі. І в Росії з'являється все більше любителів цієї чудової гри. Незважаючи на гадану простоту, в цій грі є дуже багато нюансів, що мають найважливіше значення. Перша складна задача, з якою стикається початківець гравець в дартс - це вміння правильно тримати дротик.
Інструкція
1
Виберіть дротик. Поки ви не навчитеся правильно тримати дротик і здійснювати кидки, використовуйте стандартне оперення і середню довжину дротика. Надалі користуйтеся тільки тією моделлю дротика, яка підходить вашій манері грати. Запам'ятайте, що дротик треба підбирати кожній окремій людині, так само як абсолютно індивідуально підбирають окуляри. Не випадково існує величезна кількість різних моделей дротиків . Те, що ідеально підходить одному гравцеві, стане абсолютно неприйнятним для іншого. Адже кожен гравець володіє своєю особливою манерою рухатися, тримати руку, робити замах ...
2
Визначте центр ваги дротика. Для цього покладіть його на палець і врівноважувати, зрушуючи дротик вперед або назад. Коли кінці уравновесятся, середина дротика лежатиме на пальці.
3
Помістіть великий палець прямо під знайдений центр ваги, а вказівний і середній - над ним. Міцно візьміть древко дротика.
4
Встаньте вільно, трохи боком до мішені. Носок пальця правої ноги стосується лінії, але не перетинає її. Щоб привчитися, що не зрушуватися з місця під час кидка, ставте перед збій на лінію ящик. Це допоможе виробити навички правильної стійки.
5
Підніміть дротик на приблизно рівень очей перед обличчям. Плече стійко зафіксуйте - воно має бути нерухомим, а передпліччя повинне вільно рухатися.
6
Повністю розслабте зап'ястя. Дротик під час прицілювання повинен вказувати верх, але не повинен стирчати вертикально. Чим різкіше і сильніше ваш кидок, тим менше повинен бути кут підйому. Деякі досвідчені гравці повністю вирівнюють дротик по горизонталі на одній лінії з мішенню. Вам спочатку варто навчитися метати дротик по параболі і з ростом досвіду зменшувати кривизну дуги польоту.
7
Тіло повинно бути стійко. Щоб ліва рука не відволікала вас (якщо ви правша), притисніть її до живота або заведіть за спину. Щоб скоротити відстань для мішені, можна злегка нахилитися вперед.
8
Не кидайте дротик як м'яч. Сила кидка повинна досягатися тільки за рахунок руху передпліччя і зап'ястя.
Зверніть увагу
Дро? Тик - метальна зброя, що представляє собою спис, наскільки зменшене і полегшене в порівнянні з списами для кінного або рукопашного бою
Корисна порада
Дротик. або метальний спис - зброя, що заміняє у деяких народів стріли. Наконечники робляться з каменю, твердого дерева, кістки або металу. Іноді наконечнику надається особлива вигнута форма, щоб дротик обертався спірально при польоті і потрапляв би з більшою силою.