Як вибрати метеостанцію.

Домашня погодна метеостанція являє собою прилад, що дозволяє в домашніх умовах особисто виміряти температуру, тиск і вологість повітря не тільки в приміщенні, але і на вулиці. До того ж, домашні метеостанції складають прогноз погоди на основі зміни атмосферного тиску на найближчі години. Мати такий прилад дуже зручно, оскільки перед виходом на вулицю ви точно будете знати, чи брати з собою парасольку і що одягнути.
Інструкція
1
Щоб вибрати домашню метеостанцію , визначте основні функції, які вона повинна виконувати. Більшість метеостанцій прості у використанні і мало чим відрізняються один від одного за виконуваних завдань та вартості. Вони складаються з виносного датчика і основного блоку, тобто дисплея, що відображає вологість, температуру, атмосферний тиск, а також час, дату, день тижня, будильник та ін. Виносний датчик кріпиться зовні будівлі і передає інформацію на основний блок по бездротовому каналу. Як правило, в комплект входить один датчик, але допускається придбати і встановити до метеостанції до п'яти додаткових датчиків одночасно, щоб отримати більш точні дані. Основний блок встановлюється на стіну або, при наявності підставки, на будь-яку горизонтальну поверхню.
2
Крім основних функцій метеостанції, розгляньте додаткові. Приміром, в модельному ряді метеостанцій в ціновому діапазоні до 3500 рублів присутній домашня метеостанція, яка забезпечена сонячною батареєю для зарядки акумулятора. До того ж, набагато цікавіше спостерігати анімований прогноз погоди на 12/24 години у вигляді картинок - хмарно, сонячно, дощ, гроза, шторм і т.д. Вибирайте робочий діапазон температур зовні приміщення від -40 ° С до + 60 ° С. Обидва показники є задовільними в умовах суворої російської зими та спекотного літа.
3
Також ви можете поєднати приємне з корисним, придбавши цифрову фоторамку з прогнозом погоди, яка наділена основними функціями метеостанції.
4
Більш «просунуті» домашні метеостанції можуть мати такі додаткові функції: прогноз погоди в радіусі 30 км на найближчі 12-24 години; вимір швидкості і напряму вітру; вимір рівня опадів, що випали у вигляді столбиковой діаграми; вбудована пам'ять на запис даних протягом 1 міс .; радіус дії датчиків - 100 м; ПО для обробки та зберігання даних на ПК (USB); дистанційний датчик вітру; термо-гигро датчик; дистанційний датчик рівня опадів, що випали.
5
До того ж, домашня метеостанція попереджає про настання заморозка або спеки, а також сигналізує про зниження або підвищення атмосферного тиску, що просто необхідно людям, у яких є проблеми з артеріальним тиском.
Зверніть увагу
Перед тим, як вибрати домашню метеостанцію, поцікавтеся у консультанта, в яких одиницях прилад буде вимірювати тиск. У країнах СНД прийнято вимірювати його в міліметрах ртутного стовпа, шукайте саме такий прилад. Прогноз погоди прилад здатний робити на 12:00 вперед, максимум на добу.
Корисна порада
Вибираючи домашню метеостанцію, не забувайте про те, що цей прилад не є точним вимірювальним приладом, його використання в лабораторних умовах для вимірювання температури, вологості, тиску Не підходять, так як похибка вимірювань, для даного виду робіт велика. Але незважаючи на це в домашніх умовах цей прилад стане вашим Гідрометцентром.