Як підключити інтернет банк.

Інтернет-банк відкриває широкі можливості користувачам. По-перше, це надійне управління своїми коштами практично з будь-якого місця, де є можливість підключення до інтернету. По-друге, цілодобовий доступ до своїх коштів і серйозна економія часу і грошей. Інтернет-банк - найдешевший спосіб управління своїми фінансами.
Інструкція
1
Для початку необхідно вибрати банк, в якому збираєтеся відкрити рахунок. Після цього, звернувшись у вибраний банк, оформляєте відкриття рахунку і одночасно з цим підключення до інтернет-банку. Ця процедура являє собою елементарне отримання в запечатаному конверті номера користувача, первинного пароля і кодової карти (або калькулятора).
2
Відкриваючи в інтернеті сторінку обраного інтернет-банку, необхідно ввести отриманий в банку номер користувача, потім, первинний пароль, і запитуваний один з кодів з кодовою карти. Первинний пароль можна відразу після входу в систему змінити на більш прийнятний і легко запам'ятовується. Це можна зробити, слідуючи вимогам інтернет-банку (кількість символів, заголовні або прописні літери, латиниця або кирилиця, наявність або відсутність цифр в паролі). Однак у всіх банків свої вимоги до безпечного входу в сістему.Так, за допомогою інтернет-банку, можна місцеві та міжнародні платежі в різних валютах, конвертувати валюту, вести облік надходжень і витрати коштів на рахунку, відкривати депозити, купувати і продавати цінні папери , здійснювати покупки через інтернет.
3
При оформленні будь-якого платежу, інтернет-банк щоразу в цілях безпеки запрошувати один з кодів з кодовою карти або калькулятора. Після завершення всіх операцій в інтернет-банку обов'язково потрібно закінчити роботу, закривши вікно браузера. Це робиться з метою додаткової безпеки рахунки.