Як підняти працездатність.

Працездатність - це здатність людини протягом необхідно часу виконувати певну роботу, не опускаючи при цьому якісні і кількісні показники. Інтернет в даний час просто рясніє інструкціями, які навчають тому, як вижити в офісі. У них часто згадується, як підтримувати і підвищувати свою працездатність.
Інструкція
1
Щоб підняти працездатність, необхідно знати і враховувати фактори, які впливають на неї найбільшим образом.ЗаінтересованностьВам буде набагато простіше виконувати ту роботу, до якої ви проявляєте інтерес. У таких випадках ми не помічаємо стомлюваності, поки вона не досягне найвищого піку. Робота, яка нам не цікава, піддається нам насилу, ми мучимося, виконуючи її.
2
МотівСамий значимий і дієвий мотив - це грошову винагороду, яке ви отримуєте в результаті якісної і продуктивної роботи. Практично в будь-якій установі можна почути «Платили б мені більше, я б і працював ...». Все ж трапляються зрідка справжні ентузіасти, які готові виконувати роботу за символічну плату, на працездатність таких людей надає сильний вплив перший фактор.
3
КомфортЧтоби рівень працездатності протягом дня залишався на висоті, необхідно оточити себе комфортом. Робоче місце має бути зручним, обов'язково тримайте його в порядку. А навколишнє оточення повинна бути спокійною і доброзичливою. Виключіть всі дратівливі чинники: сторонній шум, незручне крісло та ін.
4
ПаузиНасколько б важливою не була ваша робота, необхідно час від часу здійснювати паузи, під час яких рекомендується відволіктися від роботи, перекусити, випити чашечку кави, а також виконати кілька нескладних фізичних вправ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fk2VValhO-k
Корисна порада
Найважливіше: не виконуйте на знос. Всіх грошей все одно ніколи не заробите, але можете серйозно підірвати здоров'я. Тому частіше відпочивайте, розслабляйтеся і ніколи не нехтуйте відпусткою.