Як встановити підвіконня і укіс.

Після того як пластикове вікно встановлено, обов'язково потрібно подбати про встановлення підвіконня і укосів. Ви можете вибрати пластиковий, бетонний, дерев'яний або ж мармурове підвіконня. Монтуються вони однаково.
Інструкція
1
Для початку слід регулювати, подрежьте підвіконня під розмір віконного прорізу. Якщо є готові укоси або ж залишилися старі, то їх обов'язково подрежьте по горизонталі на всю ширину укосу. Зробіть це таким чином, щоб підвіконня утапливался в укіс приблизно на 2 сантиметри. При підрізуванні підвіконня обов'язково враховуйте, що укоси трохи розгорнуті. Готовий підвіконня приставте до вікна і виставите дерев'яні клини-розпірки. Клини не повинні виходити за поверхню стіни. Підвіконня повинен бути виставлений з невеликим завалом за рівнем в сторону кімнати. При виставленні вам знадобиться рівень. Після цього клини відразу ж пріморозьте гіпсовим розчином. Це робиться для того, щоб підвіконня встав на потрібний рівень.
2
Потім на поверхню укладіть розчин. Він повинен бути приблизно на 1 сантиметр вище рівня маяків. Розчин робиться з цементу з піском або вапна та гіпсу. Підбирати розчин потрібно за матеріалом виготовлення підвіконня . Після цього потрібно очистити від фарби старі укоси і добре загрунтувати. За допомогою рулетки відміряйте майбутні відкоси з гіпсокартону і відріжте смуги потрібної довжини і ширини. Після того як грунтовка просохне, розведіть клей і нанесіть на підставу укосу. Не рекомендується наносити клей суцільним шаром. Він буде довго сохнути. Встановіть підвіконня.
3
Після цього можна переходити до укосів. Відкоси з гіпсокартону придавите до стіни за допомогою рівного дерев'яного бруска. По ньому потрібно простукувати молотком і обов'язково перевіряти рівень. Відкоси також кріпляться на клей. Якщо шар клею в товщину більше 3 сантиметрів, то перед тим як клеїти відкоси з гіпсокартону на старі укоси, місцями наклейте шматки або смужки з гіпсокартону. Приблизно через годину, після того як вони схопляться, можна клеїти основні укоси. Щоб приклеїти горизонтальний укіс, потрібно використовувати розпірки від підлоги або підвіконня . Саме вони утримуватиме заготовку поки клей не схопитися і не набере необхідну силу.