Як укладати масивну дошку.

Паркет з масивної дошки виглядає в будинку незвично. Його навряд чи можна сплутати з чим іншим. Саме масивна дошка може внести в будинок тепло і створити свою неповторну атмосферу. Паркет з масивної дошки - це демонстрація вашого смаку і безкомпромісного підходу до якості життя.
Інструкція
1
В даний час існує декілька способів укладання підлоги з масивної дошки. Великою популярністю користується пристрій різноманітних по конструкції «плаваючих підлог». Вони не мають жорсткого зв'язку з підстильної підлогу поверхнею. Для фіксації дощок між собою можна використовувати спеціальні полімерні армовані підкладки, які мають клейовий шар.
2
Однак в кліматичних умовах Росії найчастіше використовують більш трудомісткий спосіб. Полягає він в додатковому облаштуванні гідроізоляції. Також робиться фанерне підставу. Дошки же приклеюють на спеціально розроблені для масивної дошки клеї. Відзначимо, що при укладанні паркету використовують спеціальні паркетні цвяхи, а для укладання масивної дошки застосовують саморізи, які мають гальванічне антикорозійне покриття. Також часто застосовують скоби. Даний спосіб укладання масивної дошки дозволяє згладжувати наслідки негативного впливу сезонних коливань температурно-вологісного режиму в приміщенні.
3
Саме паркетна підлога виступає завершальним етапом ремонтно-будівельних робіт. Перед тим як займатися укладанням масивної дошки потрібно переконатися, що приміщення повністю підготовлено. Повинні бути встановлені вікна, стіни і стяжка. Вони повинні бути рівними і сухими. Відносна вологість повітря знаходиться на допустимому для проведення робіт з укладання масивної дошки рівні 40-60%. На суху стяжку можна відразу ж укладати масивну дошку .
4
Все використовувані матеріали для укладання масивної дошки обов'язково повинні пройти «акліматизацію» в приміщенні. Вони повинні знаходитися в приміщенні не менше 48 годин. Вологої масивної дошки повинні бути не більше 12 відсотків. В даний час використовуються три основних типи укладання: традиційна палубна укладання дошки, палубна укладання різної ширини і діагональна укладка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ri-nsLkqhZA