Як пронумерувати комірки.

Microsoft Excel - найбільш поширений табличний редактор і якщо потрібно пронумерувати осередки в таблиці, то найпростіше скористатися ним. Тим більше що при необхідності готові таблиці з табличного редактора можна без проблем переносити в текстовий редактор Word.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Excel 2007
Інструкція
1
Встановіть курсор в ту комірку таблиці, з якою повинна починатися нумерація, і впишіть в неї перший номер послідовності. Це може бути нуль, одиниця, негативне число або навіть формула, яка дає числовий результат. Після того, як значення буде введено і натиснута клавіша Enter, курсор переміститься в наступну комірку - поверніть його знову в комірку початку нумерації.
2
Відкрийте випадає "Заповнити» в групі команд «Редагування» на вкладці «Головна» меню Excel. На піктограмі цієї команди немає ніякого напису, а зображена на ній блакитна стрілка, спрямована вниз. У випадаючому списку виберіть рядок «Прогресія», щоб відкрити вікно налаштувань заповнення осередків номерами.
3
Поставте в цьому вікні позначку у написі «за стовпцями», якщо нумерація осередків повинна йти зверху вниз. Якщо потрібно нумерувати осередки зліва направо, то поставте позначку у написі «по рядках».
4
Залиште мітку у напису «арифметична», якщо потрібна проста нумерація - тобто така, при якій наступний номер виходить додатком постійного числа («кроку») до поточного номеру.
5
Змініть значення в поле «Крок», якщо прирощення номерів повинно бути відмінно від одиниці. Наприклад, щоб значення номерів були тільки непарними, впишіть в це поле двійку. За замовчуванням тут стоїть одиниця - при такому значенні виходить звичайнісінький порядок нумерації.
6
Впишіть в поле «Граничне значення» останній номер.
7
Натисніть кнопку «OK» і редактор заповнить заданий число осередків номерами в заданому вами порядку.
8
Якщо пронумерувати потрібне невелике число осередків, то процедуру можна значно спростити. Введіть в першу комірку початкове значення, у другу - наступне, потім виділіть обидві осередки і наведіть курсор на правий нижній кут області виділення. Коли значок курсора зміниться (стане чорним хрестиком меншого розміру) натисніть ліву кнопку миші і тягніть виділення в потрібному напрямку до кінцевої осередки майбутньої нумерації. Коли ви відпустите кнопку, Excel заповнить весь виділений діапазон номерами осередків.