Як позбутися сухості рук.

Досить часто люди скаржаться на сухість шкіри рук , почервоніння або її лущення. Загалом-то, це не дуже дивує, адже саме рук і приймають на себе основний удар при наших контактах з навколишнім середовищем. Ми багато працюємо рук ами і найменше їх шкодуємо. Даремно, адже вони заслуговують більшої уваги і поваги.
Інструкція
1
Стан вашої шкіри, у тому числі шкіри рук , пов'язане зі станом організму. Тому переглянете свій харчовий раціон. Вживайте побільше продуктів з високим вмістом вітамінів А і Е. Вони сприяють оновленню клітин, зміцненню і пом'якшення шкіри. Антиоксиданти (містяться у свіжих овочах) її захищають від несприятливих впливів. Обов'язкові для вас також рослинні масла. Не забувайте про такий важливий елемент як цинк - він відповідає за процес відновлення клітин в організмі.
2
Ваші сухі рук і - це нерідко, в першу чергу, проблеми шлунково-кишкового тракту. Пройдіть курс бактеріотерапіі.
3
Регулярно пийте достатню кількість води. Сухість шкіри може бути пов'язана з тим, що в організм надходить мало води.
4
Взимку носите рукавички або рукавиці. Холод і вітер не кращим чином впливають на шкіру.
5
Мийте посуд в рукавичках, щоб побутова хімія не шкодила рук ам; після миття змащуйте рук і жирним кремом.
6
Перейдіть на дитяче мило, воно корисніше для рук , а багато рідкі та розрекламовані сорти мила надають погане вплив на шкіру.
7
Користуйтеся спеціалізованими кремами для сухої шкіри рук . У них додаються всі необхідні в цьому випадку вітаміни, а також витяжки з корисних рослин, гліцерин. Іноді позбутися сухості рук дуже добре допомагають дитячі крему.
8
Хоча б раз на день робіть масаж рук , накладіть маску з жирного крему хвилин на 20, обернувши рук і целофаном.
9
Потримайте ваші рук і в капустяному розсолі або в запареному лляному насіння.
10
Частіше займайтеся випічкою. Коли ви замішуєте тісто - це і масаж, і отримання рук ами таких цінних компонентів, як дріжджі і масло.
11
Не забувайте про особисту гігієну. Обов'язково мийте рук і, коли ви повертаєтеся з вулиці, перед сном і після нього, перед їжею і всякий раз, як тільки шкіра ваших рук забрудниться.