Як робити корекцію акрилових нігтів.

Після нарощування акрилових нігтів жіночі ручки виглядають витончено і елегантно. Але для того щоб нігті надовго залишалися красивими, а час на процедуру нарощування було не даремно витрачено, слід постійно за ними доглядати і вчасно проводити корекцію.
Інструкція
1
Особливо важливо не пропустити момент для першої корекції нігтів . Щоб провести її вчасно, необхідно стежити за станом своїх нігтів . Помітивши, що вони галузі і з'явилося місце між шкірою і нарощеними нігтями, слід, не відкладаючи, робити корекцію.
2
По-перше, спочатку необхідно зняти залишки лаку для нігтів , і прибрати відросла кутикулу. Потім між кутикулою й акрилової поверхнею обпиляти нігтьову пластину. Прибравши блиск з нігтів , можна провести їх шліфування.
3
По-друге, нанесіть антисептик на нігтьову пластину. Варто пам'ятати, що добре підготовлений ніготь повинен забарвитися в білий колір.
4
В третє, приготуйте необхідний матеріал для подальшої процедури: налийте рідину для акрилу в чисту ємність, а в іншу ємність (обов'язково суху) насипте акрилову пудру.
5
В четверте, підберіть кисть для нанесення акрилу і зробіть маленький кульку з пудри. Далі нанесіть рівномірними рухами суміш на нігтьову пластину, при цьому не зачіпаючи кутикулу.
6
Наносити акрил слід по черзі на всі пальці спочатку лівою, а потім правої руки. Для кращого зчеплення акрилу потрібен якийсь час, щоб застигнути. Після утворення липкого шару його необхідно прибрати, а поверхня ретельно відшліфувати. Після цього можна приступати до дизайну нігтів .
7
Процедура загальної корекції акрилових нігтів проводиться приблизно 1 раз в три тижні і займає за часом від одного до двох годин, залежно від стану нарощених нігтів і досвіду проведення такої процедури.
8
Практично завжди при корекції природний вигляд залишається недоторканим, тобто не змінюється ні тип, ні колір нарощування.
9
Варто відзначити, що від своєчасно проведеної процедури корекції залежить не тільки краса нарощених нігтів , але і здоров'я природних, так як її відсутність або ж нерегулярне проведення може призвести до виникнення різних грибкових захворювань.