Як зберегти закладки при перевстановлення системи. Як зберегти закладки в chrome при перевстановлення системи.

Перед встановленням заново операційної системи виберіть безпечне місце для тимчасового зберігання закладок браузера. Це може бути знімний носій або будь-який з дисків, який не буде піддаватися форматування в процесі перевстановлення. Коли безпечне місце буде визначено, можна переходити до процедури збереження закладок. Послідовність дій при цьому залежить від використовуваного браузера.
Інструкція
1
В Opera розкрийте в меню розділ «Закладки» і клацніть пункт «Управління закладками». Цій дії призначені гарячі клавіші CTRL + SHIFT + B, можна скористатися ними. Вікно управління закладками має власне меню - розкрийте в ньому розділ «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». У діалозі збереження файлу вкажіть безпечне місце зберігання і назва для файлу закладок, а потім натисніть кнопку «Зберегти».
2
В Mozilla FireFox можна використовувати ті ж гарячі клавіші CTRL + SHIFT + B або відкрити в меню розділ «Закладки» і клацнути пункт «Управління закладками». Вікно управління закладками і тут має власне меню - розкрийте в ньому розділ «Імпорт і резервування» і клацніть рядок «Резервне копіювання». У діалозі збереження вкажіть потрібне місце і назва файлу, після чого натисніть «Зберегти».
3
В Internet Explorer закладки зберігаються з використанням «Майстра імпорту та експорту». Для його запуску відкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Імпорт і експорт». У першому вікні майстра просто клацніть кнопку «Далі», у другому - клікніть рядок «Експорт обраного» в списку під написом «Виберіть дію» і натисніть «Далі». Потім майстер запропонує вибрати повне збереження або збереження окремих папок і вкаже адресу зберігання за замовчуванням. Вам треба натиснути кнопку «Огляд» і вказати безпечне місце. Потім клікніть «Далі», а в наступному вікні клацніть кнопку «Готово», щоб запустити процес збереження.
4
В Google Chrome виберіть у меню пункт «Диспетчер закладок». Браузер відкриє сторінку, у верхній частині якої розміщений випадає "Упорядкувати" - відкрийте його. Виберіть самий нижній пункт («Експорт закладок») і в діалозі збереження файлу вкажіть місце зберігання і назва файлу.
5
В Apple Safari клацання по рядку «Експорт закладок» у розділі «Файл» меню браузера відразу відкриває діалог збереження файлу. Вкажіть потрібне місце зберігання і назва файлу, а потім натисніть кнопку «Зберегти».