Як домогтися кар'єрного росту.

Кар'єрне зростання є мрією будь-якого сумлінного працівника. Однак багато хто просто не знають, що необхідно зробити, щоб домогтися кар'єрного зростання . Іноді стає незрозуміло, чому одні працівники легко і швидко йдуть на підвищення, а інші міцно сидять на звичному місці і ніяк не можуть побудувати кар'єру.
Інструкція
1
Якщо людина бажає домогтися успіху на своїй роботі та отримати підвищення, йому необхідно докласти максимум зусиль і постаратися визначити для себе правила і стиль поведінки, які допоможуть йому побудувати кар'єру.
2
Ніколи не запізнюйтесь на свою роботу. Навіть незначне запізнення набагато зменшать шанси домогтися кар'єрного зростання , так як колеги можуть доповісти начальству про ваші запізнення. Звичайно, можна думати, що колеги є милими і добрими людьми, які ніколи не зроблять погано. Однак у кожному трудовому колективі кожен співробітник переслідує свої цілі та інтереси. Будьте гранично пунктуальні - дотримуйтеся свого робочого розкладу.
3
Добийтеся розташування начальника. Це зовсім не означає, що вам доведеться підлабузнюватися і віддано заглядати йому в очі. Просто приходьте на роботу трохи раніше, іноді затримуйтеся після неї на пару годин. Якщо начальник побачить, який ви сумлінний працівник, він обов'язково подумає про підвищення.
4
Приведіть у порядок свій зовнішній вигляд. Пам'ятайте, що на роботу необхідно носити хороший костюм, туфлі, краватка. Варто подбати і про відповідну зачісці. Зовнішній вигляд працівника може багато про нього розповісти і створити візуальну видимість успішної людини.
5
Постійно підвищуйте свій професійний рівень. Завжди намагайтеся дізнатися щось нове по своїй спеціальності. Можна відвідати спеціалізовані навчальні курси. Але отримані теоретичні знання потрібно ще й застосувати на практиці. Навіть якщо це і не входить у ваші безпосередні обов'язки, просіть начальника дати вам більше повноважень і практичної роботи. Начальник повинен особисто переконатися, який ви працелюбний і грамотний співробітник.
6
Якщо працівник буде завжди акуратно одягнений, справно виконувати свої обов'язки, намагатися розвиватися у своїй професії, то начальник обов'язково помітить завзяття співробітника. Якщо цього раптом не станеться, можна попросити аудієнцію і поговорити з ним про підвищення. Не потрібно боятися просити підвищення заробітної плати або новій посаді, тому що якщо начальник не виконає прохання, він цього вже не зробить ніколи. У цьому випадку краще пошукати інше місце роботи, де можна сподіватися на перспективу кар'єрного зростання .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dPW5HWMoYyU