Як декорувати квіткові горщики.

Використовуючи будь-які підручні матеріали, можна перетворити звичайний непоказний квітковий горщик на витвір мистецтва. Для початку достатньо знати кілька основних способів такої роботи, а інше буде залежати тільки від вашої фантазії.
Інструкція
1
Декоруємо тканьюНам знадобиться: шматок мішковини або іншої рельєфної тканини (наприклад, тюль), клей ПВА, балончик емалі «металік», солоне тісто або пластикова пляшка, папір для креслення, суперклей для приклеювання квітів і лісточков.Ізмерьте верхню і нижню окружності горщика і за розмірами виконайте креслення (у формі трапеції) на аркуші паперу, з урахуванням припуску в 2 см з усіх сторін. Прикладіть креслення до тканини і вирежьте.Пріклейте тканину на горщик клеєм ПВА, загинаючи її на дно і зверху всередину горщика. На площині горщика тканину можна приклеїти внахлест або «стик в стик», підрізавши її вже прямо на горшке.Первий варіант: щоб декорувати квіткові горщики , зробіть із солоного тіста листочки і квіточки; висушіть їх в духовці; акуратно приклейте до горщика. Другий варіант: виріжте з пластикової пляшки квіточки і листочки; приклейте їх до горщика опуклою стороною. Дочекайтеся повного висихання суперклею. Пофарбуйте готовий виріб з балончика.
2
Декоруємо мозаікойНам знадобиться: суперклей, шматочки керамічної плитки, затірка.Пріклейте на клей до горщика шматочки плитки, складаючи, наприклад, квіткову композицію. Декорувати квіткові горщики можна також маленькими камінчиками, попередньо покривши їх яскравою фарбою. Покрийте горщик затіркою, потім акуратно протріть його ганчіркою, прибираючи надлишки.
3
Декоруємо трубочкаміНам знадобляться: суперклей, трубочки для коктейлю, балончик емалі, яскрава ленточка.Пріклейте до горщика трубочки таким чином, щоб їх відгинаються кінчики були або приклеєні до краю горщика (але виступали над ним на 1 см), або вільно звисали над верхнім краєм. Трубочки щільно розташовуйте поруч один з одним. Якщо трубочки довші горщика, то відріжте їх нижній край. Пофарбуйте виріб. Дочекайтеся повного висихання. Протягніть через верхні вільні краї трубочок стрічку. Краю стрічки зав'яжіть бантиком.