Як підтягнути шию.

Шия завжди видає вік жінки. Доглядати за нею необхідно, починаючи з 25 років. Як і особа, шия вимагає належної уваги, обов'язкового щоденного догляду. Неправильний догляд або його відсутність позначиться в найближчому майбутньому, тому зверніть увагу на цю область вашого тіла.
Інструкція
1
Якщо шкіра шиї обвисла, з'явилося друге підборіддя, необхідно терміново виправити становище. На допомогу приходить комплекс вправ. Щодня вранці і ввечері знайдіть декілька хвилин для його виконання, тоді краса, підтягнута шия стануть вашою візитною карточкой.- Губи витягніть вперед, немов трубочкою. Напружте м'язи шиї якомога сильніше. Сильно артикулюючи, промовте голосні літери: О, У, А, И.- Вказівними пальцями притисніть вилиці, щоки, напружте м'язи шиї, намагайтеся вимовити звук А, відчувайте рух мишц.- Пальці однієї руки покладіть на ключицю, інший руки - на підборіддя. Напружуючи м'язи шиї, по черзі зображайте веселе і сумне обличчя, куточки губ спочатку вниз, потім вгору.
2
Справитися з передчасним старінням шкіри, підтягнути шию , зробити її пружною допоможе спеціальний крем. Якщо до його складу входить колаген - це ідеальний варіант. Це речовина підтягне складочки і зморшки шиї.
3
Не забувайте про щоденний самомасаж шиї. Починайте його з погладжування бічних поверхонь. Всі рухи повинні бути приємними, знизу вгору. Потім більш інтенсивно масажуйте бічні області. Поплескайте себе по підборіддю тильною стороною долоні. Передню область шиї масажувати не рекомендується, так як в цій області розташована щитовидна залоза, яка не потребує ні в якому масажі. Для масажу можете використовувати крапельку будь-якого крему з додаванням будь-якого ефірного масла, наприклад рожевого, масла апельсина, персикового.
4
Підтягнути шию , поліпшити її зовнішній вигляд можна за допомогою компресів. Підготуйте ємності з гарячою і холодною водою. Умочіть махровий рушник спочатку в гарячу воду, прикладіть на 30 секунд, потім аналогічну процедуру проведіть з холодною водою. Замість води можна використовувати відвар ромашки. На завершення процедури протріть обличчя кубиком льоду, не виключаючи область шиї.
Міцна шия - це красиво. Дивно виглядає атлет з хорошою мускулатурою і курчачими шиєю. А адже влітку її не сховаєш за високим коміром. Крім цього міцні м'язи шиї не однієї людини виручили в травмонебезпечних ситуаціях. Саме вони захищають від навантажень і ударів найбільш слабкий відділ хребта - шийний. Одним словом, м'язи шиї треба зміцнювати.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гантелі;
  • - млинець від штанги;
  • - рушник;
  • - гімнастичний килимок;
  • - гімнастична лава.
Інструкція
1
Будь-які силові вправи для м'язів шиї необхідно починати з розминки. Встаньте прямо, вільно опустіть руки вздовж тіла, спина пряма. Виконуйте нахили голови вперед - назад і вправо-вліво. Всі рухи повинні бути плавними і повільними. Не допускайте різких ривків і поворотів.
2
Ляжте спиною на гімнастичну лаву, так щоб плечі лежали на лаві, а голова і шия виступали за край. Покладіть на лоб млинець від штанги. Для зручності під обтяження можна підкласти рушник. Притримуйте вантаж руками. Повільно опускайте голову, розтягуючи м'язи передньої поверхні шиї. Потім так само повільно і плавно піднімайте голову якомога вище. Виконайте 10-12 рухів вгору-вниз. Потім перекиньтеся на живіт, покладіть вантаж на потилицю і виконайте аналогічні підйоми, навантажуючи задню поверхню м'язів шиї.
3
Сядьте на підлогу або на гімнастичну лаву. Покладіть руки на потилицю і злегка нагнися голову, підтягнувши підборіддя до грудей. Постарайтеся підняти голову, долаючи опір власних рук. Утримуйте напругу м'язів на протязі 1-2 хвилин, а потім зробіть перерву на 30 секунд. Повторіть вправу. Таким же чином опрацюйте бічні м'язи шиї. Будьте дуже акуратні, не тисніть надто сильно.
4
Встаньте прямо і візьміть в руки гантелі або штангу. Стопи поставте вже плечей, руки вільно опустіть вздовж тіла і злегка подайте вперед. Ноги трохи зігніть в колінах. Зведіть лопатки і злегка прогните поперек. Підборіддя тримайте прямо. Правильна постановка корпусу дуже важлива при виконанні цієї вправи. Повільно підніміть плечі якнайвище. Чи не допомагайте собі руками, робота повинні вестися тільки за рахунок навантаження на шию і трапецієподібні м'язи. У верхній точці затримайтеся на два рахунки і плавно опустіть плечі вниз. Розслабте їх і відчуйте натяг м'язів під вагою обтяження. Повторіть. Виконайте три підходи по 10-12 підйомів.
5
Закінчивши вправи для м'язів шиї, обов'язково виконайте розтяжку. Це дозволить уникнути м'язової крепатури після тренування. Сядьте прямо, дивіться перед собою. Покладіть праву руку на голову. Намагайтеся, щоб пальці торкалися лівого вуха. Повільно підтягуйте голову до правого плеча, розтягуючи м'язи шиї з лівого боку. В момент самого сильного напруги затримаєтеся на 15-20 секунд, потім плавно поверніться у вихідне положення. Зробіть розтяжку для правої сторони таким же чином.