Як включити спливаючі вікна.

Багато веб-ресурси використовують спливаючі вікна для розміщення різного роду форм і організації інтерактивної взаємодії з користувачами. Найчастіше без таких вікон неможливе використання систем управління сайтами та інших інтерфейсів, що завантажуються безпосередньо в браузер. З іншого боку в браузері часто буває включений механізм блокування спливаючих вікон як засіб протидії небажаної рекламі.
Інструкція
1
У браузері Opera у вас є можливість вибрати будь-який з чотирьох режимів контролю спливаючих вікон: відкривати все, блокувати все, відкривати всі у фоновому режимі, блокувати незапитуваної. Для доступу до цього списку досить натиснути функціональну клавішу F12, а в меню браузера його потрібно шукати в секції «Швидкі настройки» розділу «Налаштування». Будь-який з цих режимів контролю можна призначити якого-небудь сайту в якості винятку із загального правила. Для цього клацніть сторінку сайту правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Настройки для сайту». На вкладці «Основні» виберіть у випадаючому списку «Спливаючі» потрібний варіант.
2
В Mozilla FireFox відкрийте в меню розділ «Інструменти» і виберіть пункт «Настройки». У вікні, перейдіть на вкладку «Вміст» і зніміть позначку в полі «Блокувати спливаючі вікна ». Якщо треба скасувати заборону тільки для конкретних веб-ресурсів, то це можна зробити за допомогою списку сайтів-винятків, який відкривається клацанням по кнопці «Винятки».
3
В Internet Explorer відкрийте розділ меню «Сервис», а в ньому підрозділ «Блокувати спливаючі вікна ». Для повного відключення блокування призначений верхній пункт цього підрозділу, а нижній («Параметри блокування спливаючих вікон») відкриває список сайтів-винятків із загального правила. Є й інший спосіб розблокувати - в розділі «Сервіс» треба вибрати пункт «Властивості оглядача», перейти на закладку «Конфіденційність» і зняти відмітку в полі «Включити блокування спливаючих вікон».
4
В Google Chrome відкрийте меню, виберіть пункт «Параметри» і клацніть посилання «Розширені» в лівому полі відкрилася сторінки «Налаштування». У секції «Конфіденційність» натисніть кнопку «Налаштування змісту» і в розділі «Спливаючі вікна » зніміть мітку поряд з пунктом заборони спливаючих вікон. Якщо треба зробити це тільки для конкретного сайту, то занесіть його в список виключень, який тут відкривається натисканням кнопки «Управління винятками».
5
В Apple Safari для перемикання між забороною і дозволом спливаючих вікон досить натиснути сполучення клавіш CTRL + SHIFT + K. Є й пара альтернативних способів: можна відкрити в меню розділ «Правка» і вибрати пункт «Блокувати спливаючі вікна », а можна в тому ж розділі« Правка »клацнути пункт« Налаштування », перейти на вкладку« Безпека »і зняти мітку в полі« Блокувати спливаючі вікна »у розділі« Веб-контент ».
Працюючи в інтернеті, користувачі досить часто зустрічаються зі спливаючими вікнами. Іноді ті можуть нести корисну інформацію, але найчастіше є звичайною настирливої рекламою. Якщо ви не хочете бачити такі вікна, необхідно налаштувати використовуваний вами браузер.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Далеко не всі браузери мають однаково ефективні засоби боротьби з рекламою і, зокрема, зі спливаючими вікнами. Оцінити цю ефективність досить просто - якщо браузер справляється з блокуванням реклами, навіть при активній роботі в мережі ви будете бачити спливаючі вікна вкрай рідко.
2
Використовуйте для роботи в мережі браузер Опера АС. Цей браузер є доопрацьованій користувачами версією браузера Опера, в нього включено багато ефективні засоби боротьби з рекламою. Навіть з настройками за замовчуванням ви позбудетеся від більшості спливаючих вікон. При необхідності ви можете провести більш тонке налаштування, додавши в чорний список певні рекламні блоки або, навпаки, дозволивши спливаючі вікна для деяких сайтів. Щоб заблокувати відкрийте пункт меню «Налаштування» і відзначте чекбокс «Блокувати незапитуваної вікна». Браузер буде повідомляти вам про заблокованих вікнах в невеликому зникаючий повідомленні в правому нижньому кутку екрана. Ви можете відкрити заблоковане вікно і подивитися його, клікнувши повідомлення браузера.
3
Якщо ви працюєте з браузером Mozilla Firefox, для налаштування блокування спливаючих вікон відкрийте пункт меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Вміст» і відзначте пташкою пункт «Блокувати спливаючі вікна». При необхідності ви можете налаштувати виключення, натиснувши кнопку праворуч від пункту блокування.
4
При використанні браузера Internet Explorer натисніть кнопку «Сервіс», потім виберіть рядок «Блокування спливаючих вікон». Далі ви можете включити блокування або відключити її, вибравши один з двох пунктів. IE дозволяє переглянути заблоковані вікна, для цього достатньо клікнути мишкою з'явилася панель інформації про блокування спливаючого вікна.
5
Популярний браузер Google Chrome не має вбудованих засобів блокування спливаючих повідомлень. Але його творці передбачили можливість встановлення додаткових розширень для боротьби з рекламою. Відкрийте пункт налаштувань (значок гайкового ключа), виберіть пункт «Параметри», потім «Розширення». Далі виберіть пункт «Подивитися галерею» і виберіть необхідне розширення.