Як знищити мошок.

Буває, що на кухні з'являються мошки. Звичайно, жодна господиня миритися з такими неприємними «прибульцями» не стане. Тільки от знищити мошок буває зовсім непросто, як може здатися на перший погляд. А позбутися цих нежданих квартирантів цілком реально, варто тільки докласти трохи зусиль і терпіння.
Інструкція
1
Знайдіть і обробіть місце, де мешкають мошки. Ці маленькі комахи зазвичай з'являються і розводяться там, де є якась гниюча субстанція рослинного походження (картопля, яблука, груша та інше). Тому, насамперед, необхідно знайти це місце скупчення комах, адже саме там знаходиться їх розсадник. Уважно огляньте і перевірте всі ємності на кухні, загляньте і в ванну кімнату. Мошки прекрасно можуть жити в якійсь банці з миючими засобами. Добре перевірте раковину на кухні, якщо там застрягли залишки продуктів, то вони почнуть загнивати і стануть прекрасним розсадником для комах.
2
Знищте сховалися комах. Якщо ви виявили джерело розмноження «прибульців» і ліквідували його, прийшов час знищити всіх порозбігалися мошок . Для цього можна поставити пастки на них. Принцип у таких конструкцій один - є приманка і невеликий отвір, в яке мошка залізе, але не вибереться. Такий метод відмінно працює в тих місцях, де не можна застосовувати хімікати, наприклад, в квартирі з малюком.
3
Проведіть заходи, які попередять поява комах. Після знищення всіх мошок потрібно ретельно навести порядок в кухонній кімнаті: гарненько помити відро для сміття, раковину, плінтуса і всі важкодоступні місця.
4
Мошки НЕ заведуться в чистій кухні, тому кожна господиня повинна уважно стежити за мисками домашніх тварин, прибирати залишки їжі в холодильник, викидати сміття. Крім того, краще не залишати брудний посуд в раковині, а пакети з овочами регулярно перевіряти, щоб в них не перебували гниють продукти.
5
Якщо мошки завелися в квіткових горщиках, то необхідно дати добре просохнути грунті в горщику перед поливом. Щоб знищити мошок у квітах, потрібно полити рослину слабким розчином марганцю. Причому поливати потрібно всі рослини, а не тільки ті, які заражені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NyOtHzNQqbs