Як вивести плями від лаку для нігтів з одягу. Плями від лаку на одязі.

Нерідко буває, що під час виконання манікюру краплі лаку потрапляють на одяг. Склад лаків такий, що повністю вивести плями від лаку для нігтів з допомогою прання, швидше за все, не вдасться. Але є ефективні методи впоратися з даною проблемою.
Інструкція
1
Спочатку слід перевірити матеріал одягу на стійкість забарвлення. Для цього капніть трохи засобу для зняття лаку (також можна використовувати звичайний ацетон) на тканину в непомітному для очей місці: у шва, за відворотом або на згині. Якщо колір тканини не зміниться під впливом кошти, можна спробувати вивести плями, не побоюючись зіпсувати одяг. Використовувати рідину для зняття лаку, виводячи плями з ацетатних або флуоресцентних тканин, не рекомендується, так як ацетон, що міститься в ній, може пошкодити матеріал або порушити колір тканини.
2
Візьміть ватний тампон або диск і рясно змочіть його засобом для зняття лаку. Акуратно, за допомогою ватного тампона, протріть забруднений лаком ділянку тканини. При цьому манікюрний лак частково розчиниться і змиється, залишившись на ватний тампон.
3
Якщо одяг світлих тонів, а лак був яскравого контрастного кольору, швидше за все, після обробки ацетоном на тканині залишаться незначні сліди й розлучення. Від них також можна позбутися. Змочіть ватяний тампон або губку невеликою кількістю бензину і ретельно протріть обробляється місце. Після цього можна присипати місце обробки дитячим тальком.
4
Сліди алюмінієвого порошку, що входить до складу лаків для нігтів, видаліть з тканини за допомогою гліцерину. Для цього нанесіть небагато гліцерину на забруднений лаком ділянку тканини.
5
Щоб повністю позбутися від залишилися на тканині розлучень, замочіть одяг на пару годин з невеликою кількістю прального порошку в воді, допустимої для цього матеріалу температури. Потім виперіть одяг у пральній машині.
6
Для того щоб остаточно вивести плями від лаку для нігтів з білої тканини, при пранні можна використовувати відбілювач. Перед тим як додати відбілюючі засоби, обов'язково ознайомтеся з рекомендованими для одягу параметрами прання, зазначеними на етикетці, щоб не порушити склад або колір матеріалу.