Як навчитися вранці вставати.

Якщо ранковий підйом дається вам з великими труднощами, ймовірно, у вас збитий життєвий ритм або його зовсім немає. Вставати вранці - це означає, що попереду у вас буде весь день, за який можна встигнути зробити багато важливих і корисних справ. Всі знають, як корисно і добре прокидатися рано вранці , але от навчитися робити це дійсно непросто.
Інструкція
1
Режим - важливе слово. Організм людини звикає до певного режиму і якщо не дотримуватися його, то з'являються такі симптоми, як порушення сну, складності з ранковим підйомом, стомлюваність, сонливість і поганий настрій. Спробуйте підніматися щодня в один і той же час, не роблячи знижку на вихідні дні. Через деякий час ви помітите, що ви вже встаєте навіть без будильника - коли будильник продзвенів, відразу вилазьте з ліжка. Ніжитися в ліжку або подрімати ще 10 хвилин - це значить затриматися, але не відпочити за цей час, до того ж біологічний годинник так не відрегулюєш. Якщо ви нічого не можете з собою зробити, покладіть будильник подалі, щоб довелося вставати і вимикати його.
2
Ви хочете навчитися рано вставати? Тоді почніть рано вставати. Якщо це дійсно ваше бажання, то перешкоду у вигляді ліні дуже швидко залишить вас у спокої. Все, що ви робите в злагоді зі своїми бажаннями і устремліннями, буде даватися вам простіше, ніж те, що здається необхідним.
3
Якщо ви втомилися або вимоталися за день, то лягайте спати. Зазвичай ви засинаєте в певний час, але бувають такі дні, коли можна дозволити собі лягти раніше. Важливо саме лягати раніше, а не подовше валятися в ліжку вранці .
4
Встав вранці , ви нічого не розумієте, практично на автоматі йдете у ванну і ще довго не можете прокинутися? Зробіть зарядку. Кілька вправ, на які ви витратите від сили 10 хвилин, здатні підняти тонус вашого організму, надати йому бадьорість на весь день. Холодний душ - теж відмінний засіб для цього.
Зверніть увагу
Люди діляться на сов і жайворонків і якщо ви ставитеся до першого, чи варто насилувати себе і намагатися вставати раніше? Але щоб визначити це Не довіряйте своїм звичкам, а спробуйте рано вставати і висипатися протягом хоча б 2-3 тижнів. Багато, які вважали себе совами, з подивом виявляли, що рано вставати для них, у разі достатнього часу для сну, не складає труднощів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що перший час вам дійсно доведеться нелегко. Якщо організм звик вставати пізно або без певного графіка, часом вам буде здаватися, що рано вставати для вас просто неможливо. Це не так - раннє пробудження корисно і приємно. Трохи сили волі - і воно стане для вас простим і звичним ділом.