Як зберегти довше зрізані троянди.

Коли дарують гарний букет троянд, то дуже хочеться якомога довше їм милуватися. Зрізаним трояндам можна продовжити життя. Для того щоб прекрасні квіти тривалий час не в'яли, необхідно правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Зрізані троянди найкраще стоять у керамічній вазі. Ця ємність не пропускає світло. Вода довше залишається свіжою, так як світло - це основна причина гнильних процесів у воді. Не рекомендується ставити вазу на відкриті сонячні промені. Вони швидко нагріють воду, троянда почне в'янути. Крім того, в посудину можна додати трохи будь-якого бактерицидного речовини. Тоді вода довше збереже свіжість. Також рекомендується додавання поживних речовин. В якості них служить цукор і оцет. На один літр води - 1 столова ложка оцту або 20-30 грам цукру.
2
Перед тим, як поставити троянди у вазу потрібно обірвати листя, які будуть стикатися з водою. Потім необхідно підрізати під похилим кутом на 2-3 см стебла троянд. Для того щоб уникнути попадання повітря в свіжий зріз, підрізання рекомендується проводити прямо у воді. Потім місце зрізу потрібно трохи розщепити, щоб квіти краще поглинали рідину.
3
Воду у трояндочки міняти потрібно часто, краще навіть робити це кожен день. Ємність обов'язково потрібно щоразу промивати теплою водою з милом. Завдяки цьому слизький наліт на стінках посуду зникне. Потім вазу потрібно обполоснути проточною холодною водою. Після цього можна наливати нову, бажано відстояну.
4
Квітка так само потрібно обробити. Стовбур рекомендується помити, щоб позбутися від гнильних бактерій. Зів'ялі листочки акуратно зріжте. Розгорнувши бутон вниз, злегка обполосніть його з душу. Це освіжить троянду. Напір повинен бути слабким, щоб не пошкодити ніжні пелюстки.
5
Коли троянда все ж почне трохи в'янути, то налийте у ванну прохолодної води і помістіть туди на ніч квітка. У воду повинен зануритися тільки стебло, бутон розташуйте над рівнем води. Вранці знову подрежьте стебла, як розказано в другому кроці. Поставте квітка в свіжу воду.