Як відремонтувати пральну машину-автомат.

Пральна машина- автомат - незамінний помічник у побуті. Сучасні моделі таких машин мають безліч функцій з прання, включаючи віджимання білизни і його сушку. Але трапляється і так, що навіть дуже надійні пристрої ламаються. Як самостійно відремонтувати пральну машину- автомат ?
Інструкція
1
Поломки, які зазвичай виникають під час експлуатації пральних машин, частіше розділяються на дрібні і серйозні. До першого виду поломок фахівці відносять засмічення фільтрів, що дуже легко усунути. Для цього необхідно просто провести чистку всіх фільтруючих елементів машинки.
2
До серйозних несправностей можна приписати руйнування опорних підшипників барабана. Визначити цю поломку можна по тому, що з бака починає текти вода, а також з'являється його сильний люфт. Крім того, при запуску машина може сильно вібрувати і стукати. Щоб усунути таку несправність в першу чергу потрібно відключити прилад від мережі і від'єднати від нього всі комунікації.
3
Тепер зніміть такі кришки: передню, задню і верхню. Кришки найчастіше кріпляться за допомогою прихованих засувок. Але це ще залежить від виробника вашої пральної машини. Тепер спробуйте від'єднати гумовий амортизатор від бака. За стандартом він з'єднаний металевими прищіпками з ободом бака.
4
Потім знайдіть у верхній частині бака противаги, зніміть їх. Від'єднайте патрубок насоса. Після цього відкріпите і ремінну передачу, яка служить для з'єднання робочого колеса вала з валом двигуна. Бак так само досить легко знімається, так як він просто підвішений на пружинах. В корпусі нерухомої частини бака встановлені підшипники. Вони необхідні для підтримки вала, на який посаджена обертається частина бака. Метою всього ремонту і є заміна підшипників. Демонтуйте їх, а потім замініть на нові справні деталі.
5
Збірка пральної машини- автомат а виконується строго в зворотній послідовності.
Корисна порада
Якщо ви чітко будете дотримуватися всі умови експлуатації, які були передбачені виробником, то ваша пральна машина довгі роки може прослужити без потреби ремонту. Одне з таких умов - це суворе дотримання правил завантаження машини. Якщо ви постійно перевантажуєте її, то незабаром вона вийде з ладу.