Як полагодити газову плиту. Як виправити дверцята газової плити.

Сучасна людина не зможе обійтися без плити на кухні. Газова плита є майже в кожному будинку. Іноді буває так, що вона ламається. Але з деякими видами поломок ви зможете впоратися в домашніх умовах самостійно.
Інструкція
1
Якщо яка-небудь з пальників на вашій плиті нерівномірно горить, або ж не горить взагалі, то скоріше за все, в її каналах з'явилися засори, які необхідно усунути. Для того щоб перевірити канали на наявність засмічень, необхідно вимкнути всі крани подачі газу. Після цього спробуйте акуратно зняти з дна плити кріплення і підніміть їх. Знизу під плитою повинна бути перегородка. Приберіть її. Потім потрібно включити духовку. Зверніть увагу на полум'я пальників. Якщо воно довжині пальників буде відрізнятися, то це означає, що сміттям забиті окремі канали. Вимкніть духовку. Почекайте деякий час, поки пальника не застигнуть. Після цього очистіть канали тонкої голкою.
2
Часто виходить з ладу елемент п'езо-запалювання. Щоб виправити цю проблему необхідно відключити плиту . Так само, як у першому кроці, зняти перегородку. Відкріпите запальник і проведіть ретельний огляд. Якщо ви виявите на ньому тріщини або всілякі інші дефекти, то замініть його на новий. Перед тим, як проводити заміну, переконайтеся в тому, що модуль управління запаленням відключений. Тепер потрібно протестувати відремонтовану плиту .
3
Якщо дверцята газової плити заїдає, або ж вона перестала щільно закриватися, то потрібно поступити таким чином. Не повністю відкрутите гвинти, які приєднують дверцята безпосередньо до плити. Спробуйте трохи покачати її в різні боки, так вона міцніша сяде на петлі. Тепер можна знову прикрутити болти. Подивіться, чи щільно тепер прилягає тепер дверцята до плити. Щоб це перевірити, можна вставити звичайний аркуш паперу між ущільнювачем і верхнім краєм плити. Ущільнювач повинен щільно притиснути лист.
4
Якщо в духовці необхідно замінити прокладку на нову, то поступайте таким чином. Вимкніть газ, потім відсуньте від стіни плиту . Прокладки потрібно розгвинтити, а потім зняти. Злегка розкрутіть на задній панелі приладу болти. Після цього, струшуючи газову плиту , частково відсуньте їх від корпусу. Завдяки цим діям, прокладки отсоединятся від вкладиша і установочного корпусу. Залишається тільки поставити нову прокладку.