Як розбавляти фурацилін. можна спринцювати хлопчика фурациліном.

Розчин фурациліну використовується як обеззараживающего речовини. Хоч це і практично нешкідливі пігулки, але все ж їх повинен призначати лікар. Фурацилин може провокувати алергічні реакції, також буває нудота і неминаючий гіркота в роті, тому приймати його без будь-яких призначень не рекомендується. Розчин можна робити різними способами.
Інструкція
1
При ангіні, ларингіті, фарингіті та інших запальних процесах в порожнині рота і глотки розводите дві таблетки фурациліну в склянці теплої води. Так як вони досить погано розчиняються, попередньо потовчіть їх. Якщо розчин необхідний для полоскання рота дітям, то скоротіть дозування активного речовини, розчиняйте всього 1 таблетку фурациліну в 200 мл теплої кип'яченої води. Якщо на дні великої осад, можете процідити розчин через два шари марлі.
2
Для обробки шкірних ран необхідний більш концентрований розчин. У 50 мл води додайте 2-3 таблетки фурациліну . Розчин вийде темним, але це не страшно. Полоскати горло такою рідиною не можна, може початися сильна блювота. Фурацилин досить добре всмоктується в кров через слизову оболонку рота.
3
В гінекології фурацилін теж застосовується, але тільки для спринцювання. Використовувати його без рекомендації лікаря не можна. Призначають зазвичай 2-4 таблетки на 500 мл води. Спринцювання проводите 1-3 рази на день, залежно від призначень. Проводити таку процедуру часто небажано, так як з піхви вимивається корисна мікрофлора.
4
фурациліну можна промивати і носові ходи. Для цього розведіть його приблизно так само, як і для полоскання горла. Але для посилення ефекту додайте ще й чайну ложечку куховарської або морської солі. Промивайте ніс 2-4 рази на день. Такий розчин використовується і для лікування гаймориту, але спосіб можна вважати скоріше допоміжним, ніж основним. Гайморит лікується антибактеріальними препаратами, а промивання проводиться для видалення застояної слизу з пазух.
5
Якщо у вас гнійне запалення, то на чудесні властивості фурациліну не можна покластися. Відвідайте лікарню і отримаєте рекомендації фахівця, не забудьте проконсультуватися і з приводу застосування фурациліну .