Як купити вигідно машину.

Купівля автомобіля - це завжди дуже витратна процедура. Тому багато автолюбителів заздалегідь починають продумувати, яким чином можна заощадити і купити машину на найбільш вигідних для себе умовах.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що старі автомобілі на порядок дешевше в Москві, ніж у регіонах, в яких і сам вибір не дуже великий. Німецькі машини щорічно втрачають у вартості близько 10-12%, тому врахуйте це при їх купівлі. Вкладати в них невигідно, якщо надалі ви збираєтеся розлучитися з автомобілем.
2
Визначтеся, яку марку машини ви хочете придбати, її комплектацію, тип двигуна, коробки передач. Продумайте все заздалегідь, щоб максимально звузити коло пошуку. Адже не маючи чіткого образу, легко податися спокусі і купити машину набагато дорожче з набором непотрібних функцій.
3
Подумайте над пропозицією скористатися послугами перегонника автомобілів з-за кордону, або, якщо є можливість, займіться цим самі. У Калінінграді, Білорусії, автомобіль можна купити набагато дешевше, ніж у себе вдома. І стан машини буде в рази краще.
4
Шукайте оголошення про продаж машин всюди: в інтернеті на спеціалізованих сайтах, в газетах, що публікують оголошення. Звертайте особливу увагу на автомобілі, які продаються терміново - тут можна непогано поторгуватися і збити ціну. Після підбору відповідного варіанту уважно огляньте транспортний засіб.
5
Приділіть особливу увагу характеристикам автомобіля, його стану - від цього залежить, який час ви зможете проїздити на транспортному засобі, не вкладаючи в нього і не витрачаючись на ремонт. Не купуйте машини, які довгий час простояли в гаражі - адже простий для «залізного коня» часом набагато гірше активного навантаження.
6
Вигідно - це не завжди дешево, тому якщо є можливість, купуйте машину в автосалоні, тут ви отримаєте грамотну консультацію, дізнаєтеся всю історію автомобіля і його технічні аспекти. Також тут ви з легкістю зможете оформити кредит, ОСАГО і додаткові послуги.